bugün

fenerbahçe
volkan demirel
gökhan gönül
bekir irtegün
emre belözoğlu
caner erkin

beşiktaş
cenk gönen
egemen korkmaz
ismail köybaşi
mustafa pektemek
rüştü reçber

galatasaray
semih kaya
selçuk inan
engin baytar

trabzonspor
tolga zengin
olcan adin
burak yilmaz

bursaspor
serdar aziz

eskişehirspor
alper potuk

gaziantepspor
serdar kurtuluş

gençlerbirliği
soner aydoğdu

kayserispor
hasan ali kaldirim

real madrid
hamit altintop
nuri şahin

bayer 04 leverkusen
ömer toprak

atletico madrid
arda turan

hamburg
gökhan töre

hertha berlin
tunay torun

fürth
sercan sararer

werder bremen
mehmet ekici

standard liege
sinan bolat

toulouse
umut bulut

valencia
mehmet topal'dan oluşan kadro.
bekir, emre, caner niye kadroda anlaşılamamıştır. yazık la valla yazık.
engin baytar ı alması şaşırtmıştır. şaşırtmasının nedeni daha önceki abdullah avcı nın demeçleri.
emreyi kadroya almış lan

arkadaş bu adamda nasıl bi lobi var anlamak mümkün değil resmen..
mehmet topuz, olması gerekirdi.
24 mayısta gürcistan, 26 mayısta finlandiya, 29 mayısta bulgaristan, 2 haziranda portekiz, 5 haziranda ukrayna ile oynanacak maçlar için çağrılan oyunculardan oluşan kadro.

gözler liechtenstein ve san marino'yu aramıyor değil.
emre belözoğlu kadroda. turgay şeren'i çağırsa bu kadar şaşırmazdım, itiraf etmeliyim. ne demiştik;

'' bu ülkede herşey olabilirsin ama rezil olamazsın ''
arkadaş neden bu kadroda eski ruhu göremiyorum biri bana açıklasın denilesi kadro.

ya yemin ediyorum o 2008 deki ruhu özledim. nihat diye bağırmayı, tuncay diye haykırmayı, arda diye çığlık atmayı off allahım off.

abdullah hocam ruh ver bize.
yine eski günlere döndüğümüzü gösteren kadro. gözler servet çetin, gökhan zan, tuncay şanlı ve kazım kazım'ı da aradı kadroyu görünce. ayrıca yine mustafa pektemek'i tek forvet oynayıp semih kaya'ya milli takım savunması emanet edecekse boşuna 2014 hayalleri kurmayalım. slovakya gibi bir takıma karşı içeride oynarken bu adamların milli takım seviyesinde olmadıklarını gördük. yanında ujfalusi olmayan semih kaya çok yetersizdir. mustafa pektemek milli takım seviyesindeki stoperlere göre çok zayıftır. ayrıca engin baytar konusundaki görüşlerini hatırlayınca şaşırıyorum. olcan adın çok formsuz, emre yine milli takımda. çok tuhaf bir kadro gibi.

bir de unutmadan hakan balta'nın ölüsü köybaşı'ndan iyidir.
ülkemiz futbolcuları içinde bir messi ya da bir ronaldo olmadığına göre çağrılabilecek en iyi futbolculardan oluşan kadrodur.