bugün

etrafındaki kadınları ve kız çocuklarını kendine ait birer mal gibi gören sığırların yaptığı şeydir. daha çocuk yaştan kendisiyle ilgili karar almasının önüne geçilecek, ilerde de yine birileri tarafından ona "uygun görüleni" yaşamayı bekleyecektir. en nihayetinde kadındır, aklı eksik fakat her daim tahrik gücü yüksektir. bu sebeple henüz ne olduğunu bilmediği, kanıksayamadığı dininin emrettiği örtüyle kapatılması gayet uygundur.
günümüz çağında ebeveynlere öğretilen en önemli bilgi, çocuklarınıza 2 yaşından itibaren özgürlük saglayın, düşüncelerine saygı duyun, onları kendiliklerini kazanması için serbest bırakıp yönlendirmeyindir. 9 yaşındaki kıza bunu yapmak cahilliktir, ezikliktir. çocugun düşüncelrini önemsememektir. yapmayın. ne olursa olsun yapmayın.
"dervişin fikri neyse, zikri de odur" halksözünü anmamıza neden olan yobaz eylemidir.
ümmetinin liderinin izinden giden toplum için uygundur.
Ağır sapıklıktır.
O yaşta kızı tesettüre sokan zihniyete çocuk falan emanet edilmez.
yobazlığın tillahıdır. 9 yaşındaki kızları bikiniye sokanların anlam veremeyeceği durum yazmış biri de. oğlum 9 yaşındaki çocuğun bikini giymesi, çocuk olduğu için sıradan ve normal insanlar bu duruma art niyetle bakmaz.

ancak siz zaten 7 yaşından başlayarak bütün çocuklara hallendiğiniz için, bikinili 9 yaşında çocuğa da bakıp halleniyorsunuz, o yüzden benim kıza bakıp hallenmesinler diye de kendi çocuğunuzu tesettüre sokuyorsunuz. kişi kendinden bilir işi yani. sizin zihniyetiniz kirli olduğu için, eyleminiz de o yönde.
ümmet peygamberinin yaptıkları düşünüldüğünde aslında hak verilen olay.

Yine de kesinlikle yanlıştır.
Saçmalıktır. Çocuğun o yaşta çocukluğunu yaşaması gerekli, kapatılması değil.
özgürlüğe düşmanlıktır.

onun masumluğuna hakarettir ve muhtemelen büyüdüğünde bu görünüşten çıkmak istese çok alçakça ithamlara maruz kalacaktır.

gördüm, biliyorum.
Sapkınlıktır. Zorbalıktır, çocuğun önünü kesmektir.
Gereksizdir. Çocukluğunu doyasıya yaşamalıdır bir insan. Yaşı geldiğinde kendisi karar verecektir.
Sapıklıktır.
tercihtir. devlet çocuğu on sekiz yaşına kadar ailenin insiyatifine bırakmaktadır. ister çarşaf giydirin istek bikini ikisi de diğeri kadar normaldir. elbette her aile çocuklarını kendi değerlerine göre yetiştirmek isteyecektir.
ayrıca konunun eğrisi doğrusu tartışılabilir lakin hakaret ederek açıklama yapılmaz. nerede kaldı "saygı". *
9 yaşında ki bir kız tesettüre sokulabilir. 13 yaşındada minibüsün arkasına bağlanıp taşınabilir. Çomarlar için gayet doğal bir olay bu.
(#40199806)
Ufacık çocuğa cinsel arzu besleyecek kadar hastalıklı bir yaratığı iki parça bez durdurmaz. O dayının amcanın velev ki sokaktan geçen bir adamın nesli bozuk olduğu için daha buluğ çağına bile ermemiş bir çocuğa bir ayıbı varmış da örtmesi gerekiyormus gibi muamele edilemez.
Caniliktir ahlaksızlıktır bir kız çocuğunun hayatı ile bu kadar oynanamaz. 9 yaşındaki hiçbir kız kendi iradesiyle türban takmaz.
Kimse kusura bakmasın dünya alem bir araya gelse ben bunu kabul etmiyorum.

Bir türban mağduriyeti ayağına gençliğimizi yediler bari çoluk çocuğu rahat bırakın be!!!
dini şekilden ibaret sayanların yaptığı eylemdir. ama şunu da unutmamak lazım. her çocuk anne babasını örnek alır. annesi kapalı bir kız çocuğu da heves ederek kapanabilir ve bunu da zorla kapatma olarak değerlendirmemek lazım.