bugün

bulursam onun özveri ve sadakatinin trilyon katını vereceğim erkektir. allah herkesin başına versindir. asla kırılmamalı, kaybedilmemeli ve sadakatine pişman edilmemelidir.

ha aslında bu yapması gerekendir, aferin bekleyecek birşey yoktur ama bu devirde az olduğundan kıymetli.
Kesin aldatıyordur çünkü o kadar sevse ve sadık kalsa 7 yılı beklemez çoktan evlenirdi.
aldatmadıysa muhakkak aldatılmıştır.
takdir edilesi insan modelidir.
acilen barney stinson ile tanıştırılması gereken erkektir.
Olması gerekeni yapan erkektir. Lakin günümüzde fazlaca şerefsiz insanlar olduğu için şaşkınlıkla karşılanır.
yalan söyleyen erkektir.
kızın bıraz paranoyak olup sureklı kontrol etmesındedır. nasıl becerıyorsa sosyal paylasım sıtelerı maıl sıfrelerını degıstırmeden hacklemesındedır.
s.kecem ama yeter aq kacyıldır burnumdan geldı.
cok duzgun bır kızın sevgılısıdır.aldatıp yakalanınca boku sevgılılerınıze atmayı sız ıyı bılırsınız.
çıktığı kız bu erkeğin kıymetini bilmelidir. adam gibi adamdır.
imkansızdır. zira varsada genleri bozuktur.
Ciddi düşünüp işi nikah masasında bitirmeyi düşünen erkektir.
Salaktır efendim. 3 yılda birçok kez aldatan biri olarak sıkılmayı ve bunalmayı engeller.

Ayrıca o sevdiğiniz kızı daha yıllarca arzulamanızı sağlar. Elde etmek olayı yani, anlayan anlar.
henüz 5. yılında olan bendeniz için bilinemeyen durumdur.hedefimiz o inşallah çünkü bikere sevmenin o tek sevgiyi kader edinmenin değerli olduğuna inananlardanım.
çirkin erkektir.
takdir edilesi erkektir.
Adamın kralıdır .
erkeğe değilde ellerine yazık be.
imkanlıdır. kuzenim on beş yıl boyunca bi kızla çıktı. iki sene önce de evlendiler. bi de dadlu çocukları oldu.
adamdır adam. adamın dibidir heyt yavrum benim be. *
niye yedi yıl çıkmışlar olm evlenseler ya, diye sivri zekalık yapmaya gerek yok.
Bunu başaran erkeğe helal olsun koçum denir. Adamın dibidir.
Gerçi aldatmamak marifet değil de olması gerekendir, başka mesele.
Sanırım bizden bir önceki kuşakta yaşamıştır bu arkadaş, çünkü henüz görmedik, göreceğimizi de sanmıyorum.
imkansız sayılabilir ama eğer öyle bi adam varsa adamın harbiden 7 kat dibidir yani. öldükten sonra bile gömülmeyip adına türbe yaptırılmalıdır hele ki bu devirde.
Adamın içinden sıkılma duygusunu söküp almışlardır diyecek bir şey yoktur.
zamanı gelince 'buyrun benim' diye üstüme alınacağım durumdur.