bugün

nisan ayından beri ateşkes ilan etmişler, ama asker operasyon yapınca misilleme yapmışlar. lan neyse ben bişey demiyorum...
(bkz: at izi it izine karıştı)
Ha pkk ha diğerleri, hiç farkı yok dedirten bir başlıktır. Sonuç olarak hepsi aynı emele ulaşmak isteyen insancıklar tarafından yönlendirilmektedirler. Hatta aralarındaki bağ günyüzüne çıkmıştır bile.
bazı beyinsizler hala pkk işi değildir demekki ergenekon işidir lafı etmeye başlamış bile.
hatta az önce trt de spiker bile şu korkunç ifadeyi kullandı; " pkk taşoren örgüt hede hödö, kirli ellerin kuklası hede hödö "
gerçi akp'nin kölesi ve arka bahçesi olmuş trt için normal ifadeler ama bu kadarda olmaz ki kardeşim.
ulan pkk katliamlarını bile savunacak kadar, onlar yapmadı diyecek kadar pkk denen kanlı örgütü masum göstercek kadar mı zavallılaştınız, küçüldünüz.
yazıktır, günahtır yahu.
o pkk'lı itlerin destekçileri dün otobüste 17 yaşındaki bir genci yaktı; bugün ise ordu evini taşladı.
bunuda mı ergenekon yaptı.
lan insanlıktan nasibini almamış akp fanatikleri, fetocu gençlik; hiç mi vicdan yok sizde.
sırf iktidardaki ideolojinizi desteklemek ve kollamak için bu kadar mı alçaldınız.
boşa dememiştim ben akp zihniyetinin pkk ya toz konduramaması diye. *
yok yok, ergenekoncular PKK kılığına girmiştir. zaten titanic gemisini de batıran bu ergenekonculardı.
ergenekon pkk ilişkisi derken.

(bkz: ergenekon derken)
türkiye cumhuriyeti vatandaşı bir insan olarak, ülke 70 cent e muhtaçken bile kendimi bu kadar açiz hissetmemiştim.

(bkz: kuru ekmek yerim gururumu yerle bir etmeyin)
hala bazı ezik iktidar yalamalarının pkkyı savunurken hedef şaşırtmaya çalışmalarını ibretle izlememizi sağlayan açıklamadır.

sonuç olarak abd'nin kurduğu terör örgütü, abd'nin partisinin sempatizanları tarafından haklı çıkarılmaya çalışılmaktadır.
(bkz: akp zihniyetinin pkk ya toz konduramaması)
(bkz: tokat saldırısına provokasyon diyen adam)