bugün

Merkez üstü Ege olan 5,3 şiddetinde ki deprem. istanbul dan da hissedilmiştir.

Düzeltme: Korkudan başlığı 2016 tarihli açmışım. kandilli web sitesinde 5.3 olarak verdikleri veriyi daha sonradan 5.5 diye düzeltmişler.
Yalniz baya iyi sallandik.
uykumu bölmüştür.
Uykudan uyandırdı. Deprem olduğunu anlayamadım . Gözümü açtım geriye baktım ve portmantoda duran bordo - mavi ayakkabı şeklindeki anahtarlık deli gibi sağa sola doğru sallanıyordu. . Koridorun ışığını açık bırakmasam anlamazdım belki . Şimdi uykum da kaçtı. Koeri ' yi açtım depremin saati , merkezi , şiddeti girilmişti bile 06.55 ' te.

Korkutmuştur .
2016 derken? Geçen seneki depremi konuşmanın sırası mı şimdi *
görsel
Canakkale gulpinar aciklarinda saat 06.51 de 5.5 büyüklüğünde olan depremdir ve istanbuldan da cok hafif hissedilmistir..
Gene hissetmediğim depremdir. Hayır bi de uyanığım yani. Uyurken zaten duymuyorum dana gibi yatıyorum da. Ev üstüme yıkılsa uykumu alıp da uyanınca fark edicem amk.

Allah korusun
istanbul yenibosnada sağlam hissedilmiştir.
Servise koşarken duymadığım depremdir. iyi ki de duymamışım, psikolojimi bozuyor.
70 km ötemizde olduğu için kendini sağlam hissettirmiş, evimizi kütürdetmiş depremdir.
istanbuldan hissedilmiştir. sabah sabah yüzümü yıkarken lan ayna mı kaydı hissiyatı uyandırmıştır. iç ürperten deprem.
Az önce yine sallamıştır. Enerji boşalsın.