bugün

sırasıyla hz.muhammed in doğuşu, malazgirt savaşı, istanbul un fethi, atatürk doğumu, galatasaray ın kuruluşu, tc nin kuruluş tarihleridir efenim.
nik seçiminde başarılı bulduğum, bayramımı kutlama nezaketini göstermiş yazar.
senin de bayramın kutlu olsun.
ismi ile dikkat çeken 8.nesil yazar

aklıma gelse ben alırdım bu nicki

aynı zamanda nesildaş ve renktaşız.
çoğu yazara bayram mesajı göndermiş olan yazardır. bunlardan biri de benim kendisine teşekkür ediyor nice nice bayramlar diliyorum.
Kronolojik yazardır.
Senin de bayramın kutlu olsun.
(bkz: #13607699) bayramımı kutlamış olan ilginç nickli yazar. geç gördüğüm için kendisinden özür diliyor ve ben de kendisinin bayramını kutluyorum. *
Galatasaraylı olduğunu düşündüğüm, şu ailemden yalnız geçirdiğim bayramda, hoş bir bayram mesajı ile tatlı tebessüm bıraktıran yazar. Bayramın kutlu olsun efendim.
bayramımı kutlayan sözlük yazarıdır. ilk defa böyle bir şey gördüğümden olsa gerek kendisini pek sevilesidir. üzülmemeli kırılmamalıdır.
ilk gördüğümde "bu kadar uzun nick olur mu" dediğim yazar hoşgelmiş.
nicki'ni çok beğendiğim yazarlardandır ve 8.nesildir. bayramını ise en içten dileklerimle kutlarim.
nicki ile sanırım bize bir şey anlatmaya çalışıyor.
herkesin bayramını kutlayıp prim yapmaya çalışırken bana da troll demiş yazarımsı. bak ben de geldim yazdım mutlu oldun mu yavrucuğum. kesilen kurbanlar kadar nick altın dolsun emi. hadi bakim ufaklık koş amcaya.
bayramımı kutlamıs, bana iyi dileklerde bulunan, saygıdeğer sözlük yazarı.
iban numarasını kullanıcı adı yapan yazar olsa gerek.
teşekkürlerimi sunduğum ve iyi bayramlar dilerim dediğim yazar.
kronolojik insandır. Son gün olsa da bayramını kutladığım yazardır.
Bayramımı kutlamış yazardır. Son gün ama olsun, senin de bayramın kutlu olsun.
daha nice huzurlu ve güzel bayramlara dediğim yazardır.
yakında nickine 2012 tarihini eklememesini umduğumuz yazardır.
onun da bayramı kutlu olsundur.
türk, galataraylı, osmanlı devletini seven atatürke ayrı bir sempati duyan cumhuriyetçi yazardır. hoş gelmişlerdir efendim. koştursun sözlükte.
ne olursan ol gel türünden bir nick.
1 571 1071 1571 2071

1- hz. isa(as) nın doğumu,
571- hz. muhammed(sav) in doğumu,
1071- anadolunun fethi,
1571- kıbrısın fethi,
2071- dünyanın fethi...
nickini çok ama çok beğendiğim yazar. sözlükteki sağlam duruşu daim olsun.