bugün

oha denecek erkektir. adam ölür yorgunluktan.
şeyiyle kamp ateşi yakabilen erkektir. *
sürtün sürtün nereye kadar alev alır sonunda zavallı.

(bkz: yangınlardayım)
progressive metal grubundaki vokalist durumundadır.
insan değildir.
ow ye men! ow ye! sana puanım 9 kankam
türk hatunlarının büyük bir kısmının hoşuna gitmeyecek erkektir. zira 15 dakika sonra "acıyo boşalsana" çok duyulan bi laftır.
52 dakika sevişip, orgazm olduktan sonra işi bitiyorsa bi nane değildir. belki sağlık sorunları bile vardır. maharet 5-6 kez orgazm olabilecek kadar sevişebilmektir. bunu yapabilen değil 52, 152 dakika bile sevişebilir.
+neden 52 hayatım? daha iyi olabilirdi.
-aşkım ama sana da yaranılmıyor.
+ama hayatım mesela 62 olsa tavşan yapabilirdik pekala...
-aşkım tavşan yaptık ya kaç kere.
+o zaman 168 olsun zürafa yapalım hayatım.
-oha aşkım yaa, valla bundan sonra 3 dakka 5 dakka, daha da fazlası yok sana.
+ama ama ama ama ama....
üretim hatası filan vardır. olmaz öyle şey, olmamalı, kötü örnek teşkil ediyor.

(bkz: zaman su gibi akıp geçiyor)
hakkını alır.
kimliği açıklanmayan ve 52 dakika hiç boşalmadan durabilen erkek şahin k üstadımız olabilir bu yüzden şaşırılmaması gerekir.zira kendisi artezyen kuyusu açmada gayet başarılıdır.
52 dakika boşalamayan erkektir.
normal olması gereken durum neden şaşırıldığını anlamadım horoz değiliz nitekim insanız 2 dakikada maçı bitirmek olmaz.
(bkz: 120 dk) *
sevişme sonunda partnerinin vajinası aşırı sürtünmeden dolayı muhtemelen bir hafta yanacaktır. kendi aletininde derisi yüzülür heralde. kimseyle kıyaslamayalım kendimizi. elin uçkurundan bizene.
ereksiyon sorunu yaşayan erkektir. sertleşmek ayrı, erekte olabilmek ayrı şeydir. erekte olamazsanız keser sapı gibi bir aletle sabaha kadar boncuk boncuk terler ama boşalamadan uyuyakalırsınız.
bi ihtimal hıncal abimizdir.

http://www.gazeteciler.co...koru-ulucun-mu-5661h.html
(bkz: çalışın sizinde rekorunuz olur)
(bkz: eşleşme bulunamadı)
acaba kadınla mı sevişiyor diye düşündüğüm insandır kendileri.
sevişmekten gına gelen boşalsamda kurtulsam diyen adamdır.
doğduğundan beri sevişip artık bunu çerez niyetine yapan erkektir.

malumunuz avrupada cinsellik çok erken yaşlarda başlamaktadır. türklerin de bu ligde sonuncu olduğu hesaba katıldığında. toplumsal baskılar, bekaret konusundaki hassaslık ve düşünce şekilleri türk erkeklerini diri ve anında gürleyen dereler yaparken, avrupa erkeklerini baraj göllerine çevirmiş.

yani (bkz: gümüş dere durmaz akar)
ilk ilişkinin hemen ardından denenirse ulaşılabilecek olan süre.
ha zevk falan vereceğinden şüpheliyim...
bütün kan başka yere gittiğinden beyine kan ulaşamamakta ve spermlerin sevkiyat emri için bir türlü karar alınamadığından dolayı harcanan erkektir.
kız olsaydım verirdim.