bugün

iyi para kazanmaktır.....5 tane beraberlik maçı 243 kağıt yapar...10 lira bassanız 2430 kağıt eder....5 lira bassanız 1215 ytl eder...

bulun lan bana 5 tane beraberlik maçı mk....
ytl hala kaldi mi sorusunu akıllara getirir.
acilen yapmam gereken iş...her maç berabere başlar o yüzden diğer sonuçlardan az da olsa şöle biraz daha fazla ihtimaldir beraberlik maçının tutması....

5 tane beraberlik maçı tavsiyesi lazım bana....şaka yapmıyorum...italya ligi filan olabilir...
ekseriyetle fransa, yunanistan ve arjantin liglerindeki maçlara oynanırsa olabilecek gelişme.
her hafta farklı liglerden bir takım seçmek şartıyla aynı takımlara beraberlik oynamak ile gerçekleşebilecek olay.

örneğin italya'dan lazio, fransa'dan bordeaux, türkiye'den eskişehir, ispanya'dan osasuna, ingiltere'den stoke seçilerek her hafta bu 5 takımın maçıan beraberlik oynanırsa elbet tutar.

takımlar örnek verilmiştir. belirlenen 5 ligin en çok berabere kalan takımları seçilmelidir.

yunanistan, rusya, fransa 2. ve italya 2. ligleri de seçilebilir fakat beraberlik oranları 3'ün altında oluyor. ama 3.20'ler falan da olursa 1-2 tane de o liglerden takım seçilip sabırla beklenebilir.

beraberlik oranı ortalama 3'ten hesaplarsak 243 eder. tabi önemli olan sabır.
brezilya liglerindede bol bol ilk yarı-ikinci yarı beraberlikler görülür.
yıllardır hayalini kurduğum ama asla gerçekleştiremediği eylemdir. sonra ne mi yaptım? iddia oynamayı bırakarak her gün 5 lira kar ettim. mutluyum, huzurluyum.
Hiç yaşayamadığım bir duygudur...Belki birgün bende tadarım.