bugün

Yedirmeyiz sincabımızı.
hoca dandik üniversitelerden birine rektör olur artık.
adeta bana dejavu yaşatan olay.

yalnız benim aklımda o zaman adı şöyleydi:

The Hobbit: An Unexpected Journey*
Ay bak bi fena oldum.
birilerini silmekte üstlerine olmayan aktrollerin yeni sildiği kişinin istifa etme durumu.
lan daha üç gün öncesine kadar ahmet hoca, ahmet reis, cansın., canansın diyordunuz noldu lan?

bunlar kadar çabuk silen başka birini görmedim.
tez zamanda tayyip le de ters düşersiniz siz.
ee malum güç kimde siz ona verirsiniz.*
Berat albayrak sevinsin bize ne.

(bkz: berat albayrak)
Mumkun degil. Akp'yi azcik taniyorsam boyle bir sey olmaz.

Tam tersine birlik mesaji verilir. Cunku henuz zamani gelmedi. Akp'de her sey yavas yavas yapilir.
daha gerçekleşmeden doların fırlamasına sebep oldu. ya arkadaşım bu resmen Piyasa Dolandırıcılığı. madem böyle bir karar vereceksin medyaya sunma. birçok şirket senin yüzünden zarar ediyor. şimdi gözler cumhurbaşkanı-başbakan zirvesinde. ee ne olacak istifa etmezsen dolar hooop geri mi düşecek ? sizin saçma sapan makam mevzularınız yüzünden bu birkaç günlük süreçte zarara uğrayan tacirlerin zararını kim karşılayacak ?
böbrekleri satıp dolara yatırım yapılması gerektiğini gösteren hadisedir. buralar değerlenir çitle çevirin tavsiyesi verilir.
O mahur beste çalar ...
Yok lan bu değildi.
Emanetci kücük enişte gider yerine başka bir emanetci gelir.
Sen ben anca ezine peynir bakariz marketten.
bana kalırsa 10 numara bir insan. islamcı olabilir ama ben bu adamın yoz düşünce içerisinde olduğunu hiçbir zaman düşünmüyorum. tayyip'i ya da istediği bir adamı görmektense bu adamı görmeyi her zaman isterim.
bu istifa olacak diye evi arabayı sattım dolara bastım, olmazsa yan bastım.
beni evlatlık almak isteyen olursa pm please.
Yarın ki myk toplantısı sonrası gerçekleşecek olaydır. Erdoğan bu hamlesiyle kendi ayağına sıkıyor bu tip fevri hareketler sağ kesimde de rahatsızlık oluşturuyor. Erdoğanı çok acı bir son bekliyor, sağ kesimi de yavaş yavaş karşısına alıyor. 3 - 4 sene sonra bu ülkede neler olacak gerçekten merak ediyorum.

Edit: Ahmet davutoğlunun dik duramayıp gerçekleşmeyen eylemdir.
Yerine daha kötü birisi gelecektir muhtemelen.
daha birkaç saat önce "köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı.", "akp içinde kavga olmaz zart zurt" diye öten akp'lileri bir anda ne yapacaklarını bilmez hale sokmuş haberdir.
(bkz: ahmet davutoğlu bugün 18 00 da istifa edecek) senden 24 saat önce söyleyenler var.
yerine 1000ali'nin geçmesine neden olacak istifadır.
Bu ülkenin kaliteli başbakanı haketmediğinin göstergesidir. Böyle boktan millete boktan başbakanlar yakışır, davutoğlu bizim nemize!
bilal reyizin önünü tıkayacak kimse kalmadı adamın hakkıdır
bence başbakan bilal olmalı.
efkan ala ile seviyemizi üçüncü dünya ülkelerine kadar indirileceği tahmin edilen istifa olacaktır. (bkz: berat albayrağın pusuda beklemesi)
şimdilik olmasa da yakın gelecekte akp'nin bölünmesine gidecek olayların fitilini ateşleyemesi kuvvetli olan harekettir.
Game of Akp.
Eğer gerçekleşirse üzülürüm partinin seçmeni olmasamda. davutoğlu'nun ılımlı bir yanı olduğunu düşünüyorum fikirlerini fazla dikta eden bir siyasetçi değil kanımca.

Tayyip böyle bir hamle yaparsa kendi ipini keser diye düşünüyorum en başta kalesi olan konya'yı kaybeder.
Açıklama yapıldı mı? Ben izlemedim, yok mu bir link?
Yüz ifadesini merak ediyorum.
henüz benim için dedikodudur. görcez yarın. bana sorarsanız omuz omuza birlik mesajı verip dağılacaklar.