bugün

357 den sonra askere gideceklerdir. heyecan yok lan önce biz gidip gelelim.
yav bu başvurudur ıvırdır zıvırdır prosedürü nedir denilesi bilgisizlikten kaynaklı soru sorulan döneme ait sorulardır. özelden filan bi yardımda bulunsanız da biz de gitsek denilesidir.
Yaz beni de aslan. Tecili bozdurup gidiyoruz hadi hayırlısı.
kazasız,belasız vatani görevlerini yüzlerinin akıyla tamamlasınlar diye dua ve temennide bulunulacak grup.
ve sınıflandırma sonuçlarının açıklanacağı gün gelip çatmıştır.
an itibariyle beklenen sonuçlardır.altıma sıçıyorum heyecandan.
benim için polatlı/ankara yedek subay olarak sonuçlanan sınıflandırmadır. aynı yer çıkmış olan varsa ulaşabilir.
Acemi : Burdur Usta: Ankara. Tertiplerime selam eder hayırlı teskereler dilerim.
Hayırlı tezkereler arkadaşlar Kuşadası'na düşen olursa bildiklerimi paylaşırım.
Uludağ'da herkes bedelli yapmış. Bi ben gidiyorum galiba dedirten başlık.
Kütahya hava kuvvetleri komutanlığı.
bitlise gidecek yazardır. ordan yazmayanı siksinler.
en boktan dönemde askere gidecek yazarlardır. hem kış görecekler, hem yaz.

yazın botun içinde o ayaklara yanacak! kolay gelsin.
Simdiden hayırlı olsun derim. Meslek grubu 356.dönem yedeksubay olarak mesajlarınızı beklerim.
acemi birliği manisa usta birliği kıbrıs olarak hazır kıt'a bekleyeceğimiz dönem.
(bkz: hayırlısı be gülüm)
95'inci zırhlı tugayda halen askerliğini yapan, 357 KD nin fosili olarak, olur da tekirdağ'a düştüyseniz, sakın geleyim demeyin.
Hay amısına 85/1 uzun dönemim 303-305-307 devredeleri görmüştüm zaman nasılda geçip gidiyor.
358 ha.
kastamonu acemi, erzincan ustaya giderek dahil olacağım yazarlar topluluğudur...
allah yardımcımız olsun.
antalya acemi
malatya usta
hiç gidesim yok.
Meslek grubu 356.dönem yedek subay olan "nuktedan" isimli yazarın (ki kendisi bu başlığın 16. entry'sinin sahibidir) badisi, can dostu ve meslektaşı olarak ben de yardımlarımı sunabilirim.
354 kd. olarak piç torunlara selam edilmesi gereken yazarlardır. hadi bakalım toruuun bu saatten sonra ben mi tutayım nöbeti ? *

antalya'ya düşenlere yardımcı olurum.
Uludere'ye gidiyorum ben. Yeniden kalbini kazandığım nişanlım ne olacak lan?!
sizin askerliğiniz nah biter diyerek kızdırdığım sözlük yazarlarıdır.
acemi manisa usta kıbrıs olanları ile her türlü görüşeceğim sözlük yazarlarıdır.
Tuzla piyade okuluna asteğmen adayı olarak gideceğim dönemdir. Tertiplerim yeşillendirsin.