bugün

12 Nisan 2013 de teslim olacak dönemdir. hayırlı teskereler.
biride benim bu adayların. şimdi kara kara düşünüyom. uzun mu seçsem kısa mı diye.
aralarında bulunacağım adaylardır. uzun dönem işaretlemeyi düşünüyorum *. şimdiden devrelerime hayırlı olsun.
yedek subaylık sınavına girip girmeyecekleri belli olmayan adaylardır. sınavın kalktığı yönünde tevatürler mevcuttur. bizi aydınlatacak yazarlara müteşekkir oluruz.
allah zihin açıklığı versin.
benimde içinde bulunduğum topluluk.
vay gardaşlarım benim , allah sabır versin inşallah u rahman.
gidip gelenlere ise "sizler birer kahramansınız."
sevk belgeleri dağıtılmaya başlandı. bugün çatalca askerlik şubesinden sevk belgemi ve çorluya gitmek için verilen 35 tl mi aldım. sınava çorluda girecek sözlük yazarlarından arabayla gidecek olan varsa benide yanında götürmesi rica olunur. (benzini paylaşuruk)
askerliğini 347. dönem yapmış bir yazar olarak gidecek olan arkadaşlara allah kolaylık versin. sıkmayın canınızı bitirdikten sonra kuş kadar hafiflemiş olacaksınız.
ben 343 kd yaptım ben gitmeden bir yıl önce kısa dönem kalkıyor yaygaraları kopuyordu şimdi 349 lar yani torunlar askerde 351ler gidecek hala kd devam ediyor anlayacağınız kdnin kalkacağı milleti askere gitmeye kandırmak için uydurulmuş bir yalan, gideceklere kolay gelsin askerlik yazın çekilmez.
sevk kağıtlarını bugün alarak köprüden önceki son çıkışı da geçtim.

not: zarfı katlamayın, kıvırmayın, ıslatmayınız. üzerine oturmayınız.
Kısa dönem olursanız, ''Naylon, poşet,galoş'' gibi sıfatlarla çağırılacaksınız. Şimdiden alışın bence. ilk başta çok can sıkıcı olur; ama bir süre sonra, siz kendinizi bu sıfatlarla tanımlamaya başlarsınız. Allah yardımcınız olsun.
muhtemelen ankara mamak mebs okulunda acemiliklerini yapacak nesildir.

lütfen şu tavsiyeye uyun gençler

telefon kartı, sigara zulası yaparak gidiniz yoksa zor zamanlar sizi bekler.

nerden biliyorum gittim, gördüm, yaptım geldim.
sevk kağıdını alarak dönüşü olmayan bir yola giren adaylardır. ankara'da sınava girdiken sonra yallah askere gidiyomuşuz.

o değilde 46,5 lira para verdiler lan.