bugün

diyarbakır jandarma çıkanlar bana ulaşsın. çok güzel bilgilerim var size.
Her gün gördüğümüz şehit haberlerinden sonra çok sevdiğiniz insana Şırnak çıkmasıyla acı veren sonuclardir. Bu sefer şehit haberlerine biraz daha bakacağız, isimlere gözümüz kayacak. Arkadasinın ismi yoksa bir oh çekeceğiz ama belki de o isimler burdan birine ait olacak. Her sekilde acı verici. Hepinize hayırlı uğurlu olsun. Allahın ve halkın her zaman yanınızda olduğunu unutmayın. Siz bizi koruyorsunuz Allah da sizi korusun...
beni uzak doğu'ya gönderen sonuçlardır.

kuvveti kara kuvvetleri komutanlığı

sınıfı istihkam

statüsü kısa dönem er

ilk katılışını yapacağı sınıf okulu / eğitim merkezi 15'inci p. eğt. tug. k.lığı
amasya

temel eğitimini müteakip katılış yapacağı esas birliği / görev yeri 1'inci mknz. p. tug. is. svş. bl. k.lığı
doğubeyazit ağri
acemilik kastamonu, usta elazığ...
turkun f5le imtihani sonucunda izmir narlidere akabinde bornova ile sonuclanmis sonuc.

bilgiye sefkate acim.
kuvveti: Kara Kuvvetleri Komutanlığı
Sınıfı: iKMAL
Statüsü: Kısa Dönem Er
Branşı -
ilk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi: 15'inci P. Eğt. Tug. K.lığı AMASYA

Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri K.K. Loj. K.lığı ikm. K.lığı 31'inci ikm. Mrk. Loj. Des. K.lığı Hiz. Bl. K.lığı AKŞEHiR KONYA

EDiT: konya akşehir hakkında bilgisi olan var mı?
Asker ogretmen oldum ya! Burdur'da piyade olacakmışım. Çok mutluyum yazar arkadaslarım.
bursa'ya çıkanlara her konuda yardımcı olabileceğim sonuçlardır.
acemi/usta kastamonu.
ve böylelikle bir şehri daha tanıma fırsatınız olur.
amasya, izmir, kayseri, sivas gibi yerlere çıkanlar için;

(bkz: sıkıntı var)
Manisa batı kışla

Usta birliği;28'inci mknz. p. tüm. 28'inci mknz. p. a. 1'inci mknz. p. tb. 1'inci mknz. p. bl. k.lığı

Dedelere selamlar. Sadece bir ışık uzağınızdaki torun.
30 bin lirası olmayan vatan evlatlarını ilgilendiren sonuçlardır.
izmir deniz er eğitime gideceklere tüyolar verebileceğim sınav sonuçlarıdır.
varmı doğubayazıt 1.mk.piy.tugayı ya da 3. hudut alayı ya da 5 .hudut taburu ya da 11. hd. p.kom.bl.

tavsiye verilir.
amasyaya gideceklere ücreti karşlığında tavsiyeler de bulunabileceğim sınavdır.*

adettendir editi: ben mi yapayım.
3'üncü p. eğt. tug. k.lığı
antalya
usta birliği>>>çorlu askeri hastane k.lığı
çorlu tekirdağ
acemi/izmir-narlıdere
usta/balıkesir-edremit
tercihlerin son gününü bilen var mı?

istanbul'a tutuyor puanım ama bilmiyorum nereyi yazmam gerekiyor.

edit: askere giden kardeşlerim sağ sağlim gelirsiniz inşallah.
hayırlı tezkereler dilediğim yazarlardır.
gördüğüm kadarıyla acemi birlikleri ve usta birlikleri farklı şehirlerde olan bir dönemdir kendileri.
bizim zamanımızda* acemi birliği ve usta birliği aynı şehirde yapılıyordu.
antalya akseki jand . kom. tabur kom. hakkında bilgiye ihtiyacı olan yazarları da barındıran sonuçlar.