bugün

Amcası diyo da kardeşin oluyor la o senin. Vay amq insan kardesine de guvenemeyecekse kime gucencek bu dunyada.
Kalbi çürümüş insan dusuncesi..!
Şu başlığı kim uplayıp duruyor gördükçe sinir oluyorum.
ülkeye tesettürü tam anlamıyla kabul ettirmek için bilerek söylenmiş sözdür. az orospu çocuğu değil bunlar...
Bunu düşünen zihniyet, o kız çocuğunun amcadına da hallenmiştir.
Cahiliye dönemi bu işte, enkaz dönemi bu, cahilliğin en ağır yaşandığı dönemdeyiz.
Bir profesör bile cahilliği savunan açıklamalar yapıyorsa akp'ye hala destek olmak şiddetli bir akıl tutulması, köklü bir cehalet ister.
Bu kadar cahil popülasyonuna suriyeli cahil cühela kesimi de katıp, ortaçağ habitatı oluşturduk.
Normal bir ülkede çocuğa tecavüz olduğu zaman infial yaratır, hele o tecavüzü meşrulaştıranlar tükrük yağmuruna tutulur.
Bizim ülkede önünü ilikleyenler tarafından şen kahkalar eşliğinde tebrik ediliuor.
Ve bunu hala savunuyorsunuz cinsel ve siyasi sapıklar.
"3 yaşında çocuğu cinsel dürtüye neden olarak gören zihniyetini sikeyim" çıkışına neden olmuştur.

Bu kafa yarın bir gün çocuğuyla cinsel ilişkiye giren baba haberlerinin olası baş kahramanlarındandır, ıslahı için odunla kafasına kafasına vurup bolca elektroşok uygulanması faydalı olacaktır.
Abimin kızını ben büyütüyorum ve sikerim böyle başlığı da amcaya güvenmeyeceksin diyeni de.
Kardeşinin çocuğu olmasını geçtim 3 yaşındaki çocuk lan bu tövbe estağfurullah. Gerçi bunlar 10 yaşındaki çocukla evleniyor kime ne anlattığınızın farkında mısınız?
kimine göre haklı kimine göre yanlış bir beyandır. ben kimseye güvenilmemesinden yana olduğum için haklı buluyorum. açık ve net.
şimdi bu konuda 2 çeşit hüküm tarzı vardır bence: insanî ve dinî.

eğer herhangi bir insanî hükümle söyleniyorsa saçma, basit ve gereksiz bir ifade.

eğer herhangi bir dinî hükümle söyleniyorsa, bu konuda en dikkat eden din islâm'dır. islam'da da amca, yeğene haram değildir. hele ki blüğ çağına ermemiş 3 yaşındaki bir yeğene hiç değildir.

burada 3 yaşındaki kızın külodunu hayalinde problem edenler dünyaya gelmemeli bence.

edit: yazacak çok şey var. ama burada ilkokul seviyesinde açıklamalar yapamayacağım.

haram denince hiçbir şekilde dokunamaz bakamaz, el öpemez algılanmamalı. ya da haram değil deyince.

kız çocuğu amcasının elini öpebilir, bu haram değildir.
ancak ana babasının yanında olduğu gibi, kapalı ise açık dolaşamaz. herkese haram olan yerlerini gösteremez heralde.

bazı saf akıllılar enteresan enteresan mesaj atmışlar özelden. araştırın gençler. araştırın.
bu konuyla ilgili yazınca bazılarının kafa farklı yere gidiyor çocuğunuzu kollayın diyor.

ben kendi çocuğumu tecavüz edilecek kollanması gereken biri olarak görmüyorum. bu tür insanlar bu durumu normalleştiriyor. çocuğu zaten kimse sokağa donla salıp yollamaz herhalde.

bu durum olsa olsa evde gerçekleşir ki, evime giren birinden de ben çocuğuma aman tecavüz eder diye kuşkulanmam tamamen hayvanlık.

arkadaş bunu kabullenmek elde değil, ben bu zihniyetin kabul edilmesi gerektiğini kabul etmiyorum. böyle bir şey olamaz yani. böyle bir zihniyet de olamaz.
ağaç yaşken eğilir diye laf vardır. adam burada çocuklarınızı tesettüre en küçük yaştan itibaren alıştırın diyor. lütfen şu fetva açıklama matematiğini öğrenin. biri gider soru sorar ve sordukları kişiler ise cevap verir. cübbeli bir keresinde güzel söyledi "adam gelse ben duvardam etkileniyorum" diye sorsa o'na da cevap vermek zorundayım diyor. yok mu? damacananın ağzından tahrik olan insanlar var. ayak fetişzmi var. adam kadının hiç bir yerinden etkilenmiyor ayağından topuğundan etkileniyor.
bir müslüman raconu. gelirse sikiyor demek ki bedevi piçleri.
öyle bir amca 3 yaşındaki külotlu kız yeğenine yaklasmasin hatta başka şehre gitsin amcalığı haketmiyor. Ayrica troll birisi aciyor bu sacma başlığı biz de enayi gibi yazıyoruz ya neyse..
potansiyel tecavüzcü açıklaması.
nedense bütün sapkınlıklarda dincilerin parmağı var. "6 yaşındaki kızla evlenilebilir", annesinin diz kapaklarından tahrik olan, ensar vakfında 45 erkek çocuğa tecavüz vb derken şimdi bir de bu çıktı. din, iman lafını dillerinden düşürmezler ama her türlü ahlaksızlığı yaparlar.
http://video.uludagsozluk...C4%B1na-gelmemeli-144121/

bu ne lan? siz kimsiniz lan? siz kimsiniz ki Allahla Atatürk ü karşılaştırabiliyorsunuz ya? siz kimsiniz ki bir çocuğun beynine böyle iğrenç şeyleri ekebiliyorsunuz? siz kimsiniz ki zihni tertemiz olan bu küçücük yavrunun kalbine nefreti gömüyorsunuz? kuyruk acınız mı var? bu devletin, bu milletin kurtarıcısı cumhuriyetimizi kurarken sizin fikirlerinizle çelişen işler mi yaptı? yazık. gerçekten yazık..

böyleleri insanı dinden soğutuyor işte..
Kusacagim geliyor bu aciklamalara. Nasil sapik bir beyinleri var bir de bunu din kisvesi altinda yapiyorlar
anadolu'da böyle kafalar var maalesef. kız çocugunun altını değiştirirken öbür tarafa çevireni gördüm.

ulan git öbür odada değiştir. bok kokusu çekmeyek bari.
hiçbir zaman böyle sapık şeyler düşünmedim. hoca da değilim. demek ki mesele imanda değil.