bugün

yuzırların feyklerinide yanlarında götürdükleri zirve hödüsüdür herhalde şüphesiz..
Hepinizin içinden geçiyoruz. Kulağı çınlayan beri gelsin.
kaçıncı biralar haber verin hele...iğrenç sıkıcı bir diyalog dinliyorum şu an biraz eğlence olur hem aydınlatın bizi.
biz de rasim efendi ile aramızda konuşuyorduk, yakınımızda hiç kilise yok, bu çan sesi işitme cihazlarımıza nereden geliyor diye.
Diğer arkadaşlar gözükmek istemiyor o yüzden sadece ikimizi koyduk. Ezik frank lucas'tan bile bahsettik, 2 dakikamızı geri ver lan ezik frank...

görsel
gençler helal lan. afiyet olsun götürün. biz de burada birleşmiş milletlerin 3. dünya ülkelerinde yapılan sözleşmelerdeki bozucu asgari şartlarını nası bertaraf edebiliriz onu tartışalım. allah tan reva mı lan bu....
Manyak memen gözüküyo, aman diyim dikkat et kurtlar sofrası.
sizden meme mi sakınacağım be iremga...
Kuşkusuz ayda yılda bir uyuduk, hemen zirve yapmışlar. Yazıklar olsun.
(bkz: ula kıro atımı hazırlayın)
Başka meme var mı?
Şimdi bu trafikte ortaköy'den oraya gidilmez dimi...
true'ya evlenecek kız bulduk...
Gelen varsa buradayız, on numarada yer tuttuk. -_-
Nabıyonuz lan erkek erkeğe.
mecidiyeköy nedir lan hahaha. olum m.köyden toplu taşımada aktarma yapılır veya en kötü cevahire gider alışveriş yaparsın ki brooks brothers bile yok o köturum avm de... yapmayın böyle şeyler...

bak peşin sölüorm günün birinde m.koyde zirve falan yapıp benim gibi soylu birini davet etme gafletinde bulunursanız kalbinizi kırarım, haberiniz olsun. m. koy diyor ya... lan ben londra da zone 2 deki publara bile gitmiyorum...
sadece temenujka olsaydı onu görmek için yürüyüp giderek katılacağım zirveydi. ancak onun dışındakiler de olunca, katılsaydım ortam hiç konuşulmasa bile bayağı negatif elektrik dolardı, bu yüzden katılmamayı tercih ettim. yalnız kurttan sevgiler, iyi eğlenceler, yalnız kurt olmaya devam... hadi öptüm.
...na kodumun toplantısı yeni bitti güzelim ortama da gelemedik... e siz napıonuz lan foto atsanıza olum.
Zirvedeki yalnızlık temalı bir zirve olmuş.

Yalnız ben 2 kişi gördüm. Arkadaşlar zirve tek kişiliktir. ikinizden biri bu sevdadan vazgeçsin.
beyaz atletimle aranızda olmayı çok isterdim. (çaktırmayın götünü yiyim ayağı yapıyorum)

şu an nerdesin abi diyenleri duyar gibiyim balkonda oturuyom amk.
Hepinizle buluşucam lan, görürsünüz siz!
yani iş çok düştü ortaya sanki klası bozuldu.. en temizi ben size 2 kasa bira alıp caddbostan sahile bırakayım, siz bitince suadiye town house dan alırsınız beni dönerken.
--spoiler--

caddebostan’ın bostanında suriler dolaşıyor artık.

--spoiler--

yok öyle bir sey. daha gecen hafta birkaç tanesini paket edip yolladık. caddebostan, erenköy, suadiye hala güvenli bölge arkadaşlar gelebilirsiniz.
Manyak soyun artık.
Ama iyi eğlendik. Hepinizi de çekiştirdik oğlum, haberiniz olsun!