bugün

ne kadar çirkin çirkin ithamlar.
bırak sen onu gocu. kara erik anonim hastası olduğu için kıskanıyor. ben çok çok az ünlü bir müzisyenim sonuçta, basına malzeme verdirtmeyelim...
sözlükte 58 kişi var bi kerem, 50 değil...
Bir an istanbul'da olup katılmak istediğim zirvedir. Ankara'da toplanacak yazar bulamıyoruz maalesef.
bik bikin dün yazdığına göre zirveye benimle birlikte "kore gazileri "de katılacak. istanbulda hayatta kalan son kore gazilerini derleyip toparlamak için az önce evden çıktım. yolda okul servisi çeken minibüsçü rakım efendi'ye uğrayıp minibüsüne geçeçeceğim. o da bayram öncesi ehliyetini kaptırdı, meğerse sadece sol gözü %50 görüyormuş. inşallah beşiktaş'ı buluruz.
Bu arada bugün harbiye açık hava sahnesinde 21:30 da yıldız tilbe konseri de varmış. Kafaları kırıp gidin gecenin sonunda da kendinizi doğrarsınız efkardan kederden muhtemelen. (bkz: swh)
Uludede ruhi mücerreti de getirir misin?
Yapın da kurtulalım şu zirveyi.
Donuz'luyucaz masada birbirimizi. Ben gençliğimde çok sözlük, forum zirvesine gittim. Hallederiz. -_-
bik bik, getirmez olur muyum? ibb mezarlıklar müdürlüğünden yattığı kabristanın adresini alayım, rasim efendi ile sırtlayıp onu da yetiştiririz.
Canına susamış bir yazar beni de davet ediyor zirveye. Tabiki elimi kana bulamayacağım.
temenujka da anında sattı yalnız.
hiç şaşmaz swh...
Geldim nerdesiniz allahın belaları..
anonim hastası kara erik çok mutlu oluyor böyle olunca.

yahu sanki çok umurumda, zirve var dediler geldik. kimse gelmese zaten arkadaşımla oturuyorum...
şişhane rampasını çıkarken rasim efendi'nin minibüsü su kaynattı. bakkaldan su aldık, motorun soğumasının bekliyoruz. biriniz bu bakkala beşiktaş'ın konumunu atsın ki bakkal da bize yolu tarif etsin.
bir baltaya sap olamadim gibi olsaydım bende gelirdim ama.

durumumuz yoktu gelemedim derim.

evet.
ne güzel dertler ya bunlar trafik çekilmez falan... biz de gidelim toplantılarda sürünelim. kader işte.
sözlüğümüzü dayanılmaz (çekici) yapan, bir zirve için anında seferber olabilmesidir. 3 temmuz beşiktaş zirvesi kulaklarımıza küpedir.
Başka bir sözlükte yazar iken birileri böyle zirve yapmak istemiş sanırım günlerce bu konu hakkında konuşmuşlardı. Bir ya da iki kişi de bıktık sizin zirvenizden gibi şeyler deyince uzun süreli bir tartışma çıkmış idi aralarında. Her ne ise gördüğüm sözlük tartışmaları içinde bana eğlenceli gelmiş tek tarışma bu idi..
görsel
Kvkk'nın içinden geçtik ama
temenujka toplantı normal toplantı değil ki 5 ayrı milletten insan var...

bu arada mekanın bahçeye geçiş kapısının tam karşısındaki yüksek masa tercih edilmiş. takdir ettim, mekana hakim, görsel olarak avantajlı hakim tepe. helal gençler.
Ortadaki 4lü masa mısınız???
Başkasının masasına oturmayayım diye soruyorum
mekandakileri işaretleyin de kapıdan girince etrafa bön bön baktığımızı anlamasınlar, yaşlı sanabilirler.
An itibariyle mekanda onlineım. Sırf bunları bulamayayım diye kafalarını masaya gömdüler.