bugün

http://www.toptanhastabez...24dTm8ruq0NKc2hoCe2vw_wcB
Bir kazada ölürse bok yoluna gidecektir.
otobüs yolculuğundan önceki bir ya da iki gün boyunca yediği ve içtiğine dikkat etmemiş kimsenin başına gelecek şeydir.
kişinin kıçını tutamaması kendi problemi ama söz konusu şahıs yüzünden saat başı mola verildiğinde uzayan yolculuk da diğer yolcular için hoş değil.
gerçi anlamsız konuşuyorum. 27 yaşındayım. defalarca otobüs yolculuğu yaptım ve vaktinde ayrıldığımız durak (otogar, dinlenme tesisi ya da yazıhane) sayısı yolcuların sorumsuzluğu yüzünden iki elin -biraz insaflı olayım dedim- parmaklarını geçmez.
otobüsün kalkmasına 15 dakika kala evinden çıkıp otogar minibüsü bekleyen insanlardan tedbir beklemek hata.
(bkz: istanbul bakü ıtobüs seferi)
paçaları çorabın içine koymak lazımdır. neme lazım akar makar şimdi.
insanı kabız eder. aksi bir durumu düşünmeye bile tahammül yoktur.
üff diyorum düşman başına bile demem. Bakınız ortalığın bok revan içinde kalması.
Anasını satayım bu entry i girdim işten ciktim 10-15 dakka sonra Bakırköy'de ki caminin tuvaletine kendimi zor attım. Bir sıkışmışım ufff 1 teneke yaptım herhalde. Böyle tesadufun amk.
Olmaz öyle birsey. Sayet olursa da bileti erteletirsin götü toplayınca yola çıkarsın.
HASTA BEZi GiYSiN. KAÇIRIRSA FALAN ONA KAÇIRSIN. GERÇi BEZ DOLDUKTA DEĞiŞTiRMEZSE CILK PiŞiK OLUR.
Biz, tükenmez kalemin bittiğine inanmayıp ucuna “hoh” layan umut dolu insanlarız.
ilk molada çatır çutur sıçmak zorundadır.
bol bol leblebi yemek şart kola falan.
kaptana söyle sağa çektirip yol kenarına sıç dediğimdir.
Otubuse sicacaginizin kanitidir.
adranelinin sürekli tavanda olduğu durumdur.
Azami miktarda patates ve her 6 saatte bir reflor cakilirsa beton gibi sicmayla sonuclanacak eylem.
otobüs 27 saat boyunca nereden nereye gidecekmiş merak ettiğim yolculuktur. ayrıca o otobüse ishal binerseniz eninde sonunda kaçınılmaz sona yaklaşabilirsiniz.
Direkt ölün daha iyi.O yol bitmez.3 sene önce benim başıma geldi.Ordu taraflarında midem guruldamaya başlamış Görele’de yolcu indirilmesine kadar resmen nefes almadan varmıştım.Tuvalete bir girdim 10 dk çıkmadım sonra arkadaş çağırdı.Sonra Trabzon’a kadar psikolojik olarak gene nefes almadım.Bir öneri uzun yola çıkıp cırcır olanlar bir çay kaşığı kuru kahveyi az limon sıkıp yutup bol su içmeniz halinde mideniz beton gibi olur bu sefer günlerce tuvalet yüzü görmezsiniz.
Kuru kahve limon en iyi ilaç.