bugün

Martin linnes'in sağlam göt olduğu maçtır. Türkler boş konuşmaz koçum kimseden korkmayız.
görsel
Sonraki rakipler.
görsel
Yabancı sınırlaması olmamasının faydaları.

Dört büyüklerde kalmak zorunda olmayan gençler Avrupa'da top nasıl oynanır öğreniyorlar.
Milli takım resmen Norveçli balıkçı tokatlıyor.
Evet aşkım yine ben attım, yok beşiktaş’a değil o geçen haftaydı, norveç norveç
görsel
0-3 yaptık şükürler olsun!

yalnız öte yandan sinirden ağlayacağım. azerbaycan katar'a 2-1 yeniliyor şu an.
ulan içimde cebelitarık a yenileceğimize dağır büyük bir his var. biz son hafta norveç hollanda ile beraber kalırsa, letonya karadağı yener, türkiye cebelitarığı 8-0 yenerse gruptan çıkıyoruz muhabbeti yaşamadan gruptan çıkacağımızı sanmıyorum aq.
Ozan norveçe fena koydu.
Norveç teknik direktörünün "human rights" temalı tişörtüyle istanbul sözleşmesi'ne selam çaktığı maçtır.

Ayrıca koskoca stadyumda nasıl rizespor kamera açısıyla maç yayınlanabiliyor anlamış değilim. Spiker de tuzu biberi zaten. Oynadığımız futbol dışında doğru olan bişi yok amk.
Kalan maçlara baktığımda eğer bir aksilik olmazsa türkiye gruptan en az 24 puanla lider çıkar.
hani haaland gol makinesiydi lan. bizim savunma karşısında çamaşır makinesine döndü.
(bkz: 27 mart 2021 katar azerbaycan maçı)

Şu an her şey yolunda gidiyor. Allahım sen konuyu biliyorsun. Amin. Azerbaycan da Katar'ı 0-1 yeniyor.
Maç neden ispanya’da? Diye merak eden olursa söylüyorum. Norveç fifa dan kovit nedeniyle maçın başka bir ülkede oynanmasını istemiş. Fifa da bu isteği kabul etmiş.
spikerin, başkasının sesine ısrarla Şenol güneş dediği karşılaşma.

trt'de bir tane kaliteli maç anlatan spiker vardı o da kurtardı kendini zaten.
(bkz: yalçın çetin)
Bizim çocuklar malagada şov yapıyor.
maçın gündüz oynanması ve kamera açısı sanki menemenspor balıkesir maçı izliyoruz havası yaratmakta.
Saka maka tiki taka yaparak gol attığımız maç.
görsel

Bu nasıl bir öngörü yarabbi.
Ozan yazdı. Ğsliler üzgün. Bok atmak için elleri klavyede bekliyorlardı halbuki.

Edit: şekil a. Ahahaha.
görsel
Oha yazarken attılar mk.
3.50 den türkiyeye oynadım. Türkiyenin kazanacağına inanıyorum.
görsel
görsel
böyle bir maçta haaland'ın ozan ve merih karşısındaki mücadelesini merak ediyordum ama sakatlarmış. yerlerine merih ve doğukan oynayacak.