bugün

galatasaray yasin sayesinde kaybedeceği maçtır.
ab itoğlunun şova başladığı maç.25 dakikada selçuğun bi tokadını tellesin bi basmasını atladı.emenikenin pozisyonda semih sarı yemeli ama faul bile vermedi.ab itoğlunun başka bişey yapmasını beklemiyorduk zaten.

edit: anca eksileyin bu hatalar aleyhinize olsa ne şikecilik kalırdı ne azizin maç alması.amcık ağızlısınız hepiniz.penaltıyıda vermedi itoğlu.ama fenere geldi mi takır takır çıkarıyor kartları.köylü kurnazları sizi.top oynayan belli hakemin eteğinde saklanan belli.
Hakem maçın ırzına geçmeye başladı eyyam yaparak.

Not : nazilli bld. Sporluyum.
1-2'lik skorla galatasaray ın kazanacağı maç.
erman toroğlu nun yorumlarıyla boka dönen maçtır. bir insan bu kadar mı boş konuşur? oyuncular ayakkabılarına sprey sıkıldığı için hakemi dava edebilirler mi acaba nedir yani. sus be adam.
an itibariyle selçuk ınan selçuk şahin gibi oynamaktir. o top kayıplarını yapacak en son adamdın sen.
gs'nin 1 kırmızısı ve fenerbahçe'ye verilmeyen 1 penaltının olduğu maç. aksi olsa yıkılır buralar.

edit; olmayan faulde sarı kart da oldu. teşekkürler.
Galatasarayin bok gibi oynadigi mac, forvet al baskan!!
Edit:gelen gideni aratir, nerdesin mancini.
bir bjkli olarak fenerbahçeyi desteklediğim maç.
Hakemin fenerin canina okudugu mactir.

Emrenin bilegine basarlar kirmizi kart yok. Emreye ve alvese ucuz ucuz sari kartlar var.

Emenike ye yapilan cok net penalti var.

Rakibimiz galatasaray degil, hakemin kendisidir.
bir beşiktaşlı olarak sinsi sinsi gülerek izlediğim maçtır. hiç beğenmedim ikisini de. özellikle gala çok kötü.

erman toroğlu mersin ayvagediği yaylasındaki bahçelerini satıp fenere basmış gibi yorum yapıyor.
erman toroğlu gibi bir gereksizlik abidesiyle iyice kabak tadı veren maç.
Galatasaray ımın kötü oynadığı maç.umarım fenerin kötü oynayıp balına bi gol atıp bizi yendiği maçların Gs versiyonu olur da kötü oynadığımız maçta balımıza bir gol atıp kupayı alırız.
bu sene şampiyon Beşiktaş olur dedirten maçtır.
galatasaray'ın hazırlanmadan çıktığı maç.

tel tel döküldüler resmen ilk yarı.
az kalmıştır. 2. yarı başladı ve 3-0 olacaktır. fener siker.
sözlüğe girdiğimde en son 6.sayfada kalan maçtır.oyy dağlar oyy.
Faulden başka bir şey yapamayan galatasaray izlemek zorunda kaldığımız maç. pas bari yapaydınız.
Inatla fenerbahçe'ye penaltı verilmeyen maç. 2 oldu aq.
galatasaray'ın galibiyetiyle sonlanmasına 45 dakika kaldı.
Ha kırmızı verilmedi diyen fenerli kardeşlerimiz son adam bekir in eliyle topu aldığı faulle uzaktan yakından alakası olmayan pozisyona ne derler acaba merak ediyorum.
son zamanlarda izlediğim en zevksiz maç.derbi demiyorum bakın maç.
kesinlikle *~ kazanacaktır diyebiliyorum ve çekiliyorum.
Hangi takım taraftarının o.çocuğu olduğunu anlamak için korner atislarina bakmanın yeterli oldugu maç.
fenerbahçemiz için antrenman havasında geçen maç. Tek kale nasıl oynanırın görsel uygulamasını gösterdik ilk yarıda. Gsye 1 kırmızı ve bize verilmeyen bir penaltı var. Buna rağmen bize çok ucuz sarı kartlar çıktı. Gs taraftarının şerefsizliği de var tabi. Amk çocukları soma için önem taşıyan bu maçta bile rahat durmuyor. Maçtan önce rahat alırız sokarız diyen yavşak gsliler de "bu nasıl maç yea. Sıkıcı ve gergin" muhabbetine başlamışlar. Hahaha ulan hiç güleceğim yoktu.

ikinci yarı sikeriz inşallah. Atamayana atarlar da olabilir ama. Belli olmaz.