bugün

Golsüz ezmiştir Fenerbahçe.
galatasaray daha takım olamamış, fenerbahçe de de hücum organizasyonu hiç yok
kazananı beşiktaş olmuştur.
(bkz: 25 ağustos 2014 fenerbahçe muslera maçı)
Fenerbahçe nin 11 e karşı 1 oynadığı ama gol olmayan maçtır. Galatasaray ı hiç bu kadar kötü görmedim. Muslera adamsın sen olmasan 6-0 lık skor tarih olmuştu çoktan.
fenerbahçe'nin golsüz ezdiği maç.
galatasaray'ı ezim ezim ezdiğimiz maç. Ama öyle böyle değil. Bizim kedicik yazarlardan hiç ses çıkmamasından da anlayabilirsiniz zaten. Ama dediğim gibi, bu tip maçlarda atamayana atarlar kuralı çok işler. Dikkat etmemiz lazım.
mondragon u özleten maçtır. muslera ya helal olsundur. galatasaray dan bir tek onu görebildik.
galatasarayı, takımımı ilk defa bu kadar aciz gördüm. ilk defa takımımdan utanıyorum. sonuna kadar fenerin hakkı.
berbat bir sahada oynanan, futbol kalitesi berbat olan, berbat bir kanalda yayınlanan, berbat spiker ve yorumcular tarafından anlatılan, berbat yönetilen, ama iyi bir amaç uğruna oynanan maç. gidin manchester city liverpool maçını izleyin. o daha iyi.
maçın adamının erman toroğlu'nun seçilmesi gereken maçtır.

pozisyondan çok yorum yaptı kendisi, uzatmalarda da aynı performansı bekliyoruz kendisinden.
şunu söylemek için bilgisayarın başına oturdum.

(bkz: oynayacağınız topu sikeyim)
iyiki yardım için yapılıyo adamlar maç bile yapamıyo soma faciası yaşanırken herkes vatan kurtarıyodu. şimdi işin goygoyundalar.
erman toroğlunu susması yönünde uyardılar mı acaba diye düşündürmüştür... adam yemek tarifi veriyor mk.
bir Fenerli olarak söylüyorum maçın oyuncusu 2 tane. Birincisi kuyt ikincisi muzlera.
kendi adıma, şampiyonluk yarışının kimler arasında geçeceğini bilmem ama, bu yarış içinde galatasarayımın ol(a)mayacağını müjdeleyen maç.

en azından lig tv almaya gerek kalmadı, bu da bir şey.
kenardaki polislerin sürekli fotoğraf çektiği derbi.

bu polislik kurumunun içi o kadar boş ki, nasıl anlatsam bilemiyorum. polis aracında elinde sigarayla devriye gezen polisler mi istersin, polis minibünde beklerken yolda yürüyen kızlara yiyecek gibi bakan polisler mi istersin, olay yerine gidip elinde sigaralarla olaya bakan mı istersin.

yok yani ülkedeki bütün kamu kurumlarının içi o kadar boş ki, tabi hepsi bizim insanımız en nihayetinde. disiplin genlerde yok. hava sıcak tabi, nem bu nem.
fenerbahçenin nedensiz maçı bitirip okeye dönmeye başladığını gören galatasarayımın oynar gibi yapmaya çalıştığı maç.
ezdiğimiz halde bi türlü gol bulamadığımız maç. Şu son iki saatte bi paket sigara bitirdim amk.
Klasikleşmiş maç...

Yine sidik yarışı...

Yine futbol yok...
nerede deividler alexler hakan şükürler hasan şaşlar dedirten maç.
galatasaray kazanamaz ise sözlüğü terk ederimdir.
(bkz: 2014-2015 süper sirk)
bir maç düşünün,

10. dakikası bittiğinde penaltılara gideceği az çok belli olmuş olsun,

işte o maç bu maçtı arkadaşlar...
muslera nın penaltılarda 3 penaltı kurtaracağı maçtır.