bugün

umarım o zeminde bir iki futbolcu sakatlanır sezon kapatır ayağı kırılır da, tff yönetiminin suratları düşer.

gelelim futbola.

fb oynuyor gs izliyor gibi görünse de, bunun tamamen taktik amaçlı olduğunu ve prandellinin topun arkasında takımını görmek istediğini düşünüyorum. zira fazla hazırlık maçı yapmadı cimbom.

eğer ikinci yarıda daha fazla top tutan ve organize olan bir gs izlersek bu teorimden dolayı kendimi takdir edip keyiften kendimi sikecem.
concin ortasaha niye basmıyor lan. bunca yıllık fenerliyim ilk defa böyle bi concin gördüm. hiç zevkli değil amk yensek te yenilsek te. onlar pres yapar biz kontrayla hızlı çakardık. yada onlar baskıyla gol atardı. bu ne amk. hazırlık maçı gibi.
(bkz: lig dışı derbilerin ruhsuzluğu)
Galatasarayın bizleri kanser ettiği maç. Sahada Galatasaray diye bir takım mı var yoksa sadece ismi mi merak konusu.
cinconlu taraftarların yüreğini ağzına getiren bir maçtan daha fazlası. haydi bastır fenerbahçem, bu maç bizim!
ilk yarısında fenerbahçe'nin döve döve ezdiği, kamil'in bülent yıldırım denen hakem bozuntusunu aratmadığı maç. Türkiye kupası, süper kupa umrumuzda değil ama şu maçı da cemaatçilere verirseniz Allah ne belanız varsa versin.
galatasarayın kanatların hakim olduğu bir oyun sistemi ile oynayıp kanada kimseyi koymadığı maç.

ha birde taraftarı olduğum sarı kırmızılı takımın ne kadar süzme salak, gerizekalı taraftarlara sahip olduğunu gösteren maç, desteklemeyin olm siz, s.ktirin gidin müsait biryerde 31 çekin. bu zeka yaşıyla ancak onu yapabilirsiniz.
galatasaray taraftarının seviyesini gösterdiği maçtır. hayvan mı var karşınızda, insan lan o herif. sevseniz de sevmeseniz de insan!
galatasaraylı gorillerin kareografisi an itibarı ile başladı.siz busunuz oğlum işte.
sadece erman toroğlunu susturamıyor muyuz ?
çok sıkıcı bir maç olmakta an itibarı ile. sabaha kadar oynasalar 0-0 biter bu maç.
mac olmayan mactir. 2 tarafta oynayamiyor.
Canerin yerde imeklediği maç.
Türkiye'nin en büyük Kulüpleri olarak kabul edilen 2 Klubün rezalet maçı ön Forma reklamını tabi almazsınız.
(bkz: ismail kartelli)
izlediğim en sikko derbi.

taraf tutmuyorum hiçbir takımı tutmuyorum. haliyle uzun yıllardır yerli maçları izlemiyorum. haziran ayındaki dünya kupasından sonra bu akşam derbi var dediler. açmaz izlemez olaydım, ruhum sıkıldı yeminle. futbol namına birşey yok. iki takım da gelişigüzel dan dun oynuyor. taraftar desen her türlü terbiyesizliği yapıyor. saha kenarındaki polisler cep telefonlarıyla foto çekiyorlar. hakemler berbat, tvdeki yorumcu erman berbat, saha berbat.

(bkz: el sikko)
kötü futbol, kötü oyun, kötü mücadele, kötü anlatım, kötü yorum, kötü zemin, kötü taraftar.
insana hazır hakem bile sakatlanmışken keşke erman toroğlu da bi sakatlansa da sussa dedirten maç.
2. yarıdaki ilk pozisyonun 78. dakikada olduğu maç, oda kornerden.
https://scontent-a-fra.xx...27c9fd718&oe=54691845
Fenerin kale önünde iyi ganimet var yalnız. Galatasaraylılar kağıt paralarına kadar attılar.
yok bizden bir halt olmaz lan.edebiyle oturup maç izlemekten haberi olmayan hayvanlar var ya.hayır sen bir de yardım amacıyla manisa'ya taşımışsın o maçı. futboldan soğutursunuz adamı yeminle.

taraftarın insanlık bakımından sınıfta kaldığı maçtır.
fenerbahçenin muslera ile oynadığı süper kupa final mücadelesidir. zira başka topçusu görünmüyor galatasarayın sahada.
galatasaray defansının çılgın attığı maç.

(bkz: çılgın atmak)

başka hiçbir sözcük grubu mevcut durumunu açıklayamıyor bu defansın.
fenerbahçe'nin resmen tek kale oynadığı maç.