bugün

teröristle mücadele ailesinde yeri olmayan bir bıngıldan daha kurtulmamızı sağlayan olay.

o herifler mahallelerinden bile çıkarılmadan öldürülmeliydi. bu saatten sonra istifa etsen kaç yazar lol.
Patlamalar sonunda beklenen gelişmedir.

yerine efkan alanın atanacağı dedikoduları dönmektedir. bekir bozdağ preet bharara yı görevden aldıktan sonra tabi.

edit: bu ara bu savcının adı çok duyulmaya başladı.

bir canlı bomba ihtimali üzerine kalabalıklarda pek bulunmamak lazım, malum gündem pek hoşlarına gitmiyor bazılarının.
işte bu! Dedirten, saygı uyandıran gelişmedir.
Sorumluluk hissetmek ve onurlu davranmak budur!
Saygılar...
reis buraları karıştırıyon elin oralara kadar uzandı bugün bunları iade ettim sen saldın deyince belçika hükümetinin kucağında bomba patladı e dünya diktatörü valla helal.
Gunlerdir istifa diye dalga gecen ciheti utandirir.
Bazi partililerin mors olmasına neden olmuştur.

Bunlar bokon belçika'da komso ostofo domoyor.

Diyordu. Doğru çünkü onlar kendileri istifa ediyor.
Ayyy ne güzeeell bir bakan, keşke bizim osssaa dedirtmiştir.
Kıskanılmıştır, iç geçirilmiştir..
Düşündürücü.
gereksiz bir eylemdir. çıkıp basın toplantısı yapabilirdi, bu basın toplantısında sırıtabilirdi, "ben niye istifa ediyorum ki" diyebilirdi, "terörle yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor" diyebilirdi. fakat bunlar işte yeni türkiye'ye ait meziyetler, elin belçikalısı nerden bilsin, hemen istifa etmiş enayi gibi.
bir efkan ala kolay yetişmiyor.
helal olsundur. türkiye'de bir bakanın istifası ancak ölümüyle olur. adamlar yapışmış koltuğa bırakmıyor.
(bkz: efkan ala bunu kınadı)
Valla sana bakın hacı bu herif terörist diye adamı teslim etsinler, sen salıver sonra bomba patlatsın. Ayrıca millet erdemden bahsetmiş, ulan adamlar skandal ortaya Çıkınca istifa etti bomba patlayınca değil. Ve evet kimse bu olay gün yüzüne Çıkana kadar istifa et demedi. Madem karşılaştırıyorsunuz düzgün yapın şu işi.