bugün

Akp'nin sandığa gömüleceği seçim olacaktır.

Memleketi batırdılar, şimdi de kafalarına göre her sene seçime götürüyorlar.

Halk gidişattan rahatsız. Bekleyin görün.
ulan kimse demiyor ki bu secim isleri suyla mi donuyor? ki suyla donse dahi su bile parali amk. allahin cezalari yediniz su insanlari.
Chp saadet bbp veniyi partinin birlik olup asla ve asla!!! yanlarına hdp yi dahil etmemeleri gereken seçim.
Bu sefer ilk turda başkanlık hayal.
Mv seçimlerinde de sürprizler bekliyorum.

Büyük bir memnuniyetsizlik söz konusu.
baskın seçimdir. Tiranlığın son bulduğu gün olarak hayal ediyorum. Umarım öyle olur.
Sonunuz dursun Özbek gibi olsun inşallah.
O gün yüksek öğretime geçiş sınavı olduğundan 7 veya 14 temmuza ertelenecek seçimdir.

edit: sınavı ertesi haftaya almışlar.
(bkz: uludağ sözlük erken seçim anketi 2018)
iyi tarafından bakalım, geçen hafta yaptık da diyebilirlerdi.
(bkz: 67 gün sonra seçimlerin yapılacak olması)
hem ohal var hem hile hem hırsızlık. kazanın birşey demiyorum ama hile yapmayın be koca koca adamlarsınız. yatacak yeriniz yok geberdiğiniz de toprak kabul etmeyecek.
Nedense devlet bahçeli ne zaman erken seçim istese seçim oluyor.
Nasıl bi yangındı ki böyle önünden mal kaçırır gibi seçim yapıyorsunuz? Hani erken seçim istemek vatana ihanetti? Şöyle bi kronoloji geldi aklıma;

-sene 2002. Bahçeli erken seçim ister. Yapılan seçimde partisi baraj altında kalır, akp seçimi birinci olarak kazanır.
-haziran 2016. Akp ilk kez tek başına meclis çoğunluğunu kazanamaz. Bahçeli koalisyona yanaşmaz, ülke tekrar seçime gider akp büyük oy patlaması yapar mhp mevcut vekil sayısının yarısını kaybeder.
-ülkenin gundeminde yokken bahçeli referandum ister, neticede referandumda kıl payı? Farkla evet çıkar.
-nisan 2018. iktidar kanadı dahi erken seçim istemek vatana ihanettir derken bahçeli tekrar sahneye çıkar. Erken seçim ister. Erkenin erkeni seçim haziran 2018'de yapılacaktır.

Bahçeli denen şahsiyet bu ülkenin her kırılma noktasında baş roldedir goruleceği üzere. Akıbeti 2002 seçimlerine benzemeyecek orası garanti zaten. Diyecek bir şey bulamıyorum çünkü erken seçim için one surdukleri hiç bir gerekçe akılla yorulacak cinsten değil.
Ülkemizdeki zulme, adaletsizliğe, tiranlığa, diktatörlüğe, hırsızlığa, ranta dur diyebileceğimiz, artık yeter diye karşı durabileceğimiz seçimlerdir.

Edit: imla.
"Vay amk" dedirten erken seçimdir.
Ahahhah bahçeli şah çekti tayyip mat etti tüm muhalefeti.
ekonomi için tehlike çanları kuvvetli şekilde çalmaya başlayınca apar topar seçim kararı alındı. iyice dibe vurmadan seçimi yapalım da başımız ağrımasın hesabı. açıkçası sonuçlarının kestirilmesi çok zor olacak. herhangi bir hile hurda olmadığı takdirde de akp bu seçimi güle oynaya kazanamaz. bekleyip göreceğiz.
Hadi yeni seçim oldu biri seçildi en fazla yapacağı daha fazla konuşurum bu olacak o kadar masraf milletin atama ihtiyacı işsizlik sorunları hepsi arada kaynayacak bir kaç ay biraz da fazladan hoparlör gürültüsü sonuç kimsenin bir icadı olmayacak yine çok konuşan en büyük koltuğa oturacak.
Bu seçim adına tek umudum seçim arabalarının sonunun gelmesi.
Erdoğan düşmanlığı yüzde 50yi geçmemiştir. Erdoğan ne yaparsa yapsın bildiğimiz biri. Şu siyasi ortamda ondan başkası başkan seçilemez. Gözünü erdoğan düşmanlığı bürüyenler vatan hainliği yapıyorlar bu durumda.
Hayır’lı olmayacak.
Sadece 30 dakikada alınmış karardır.
akpy oy atanı salak gören 1coder gibi orospu çocukları sizin çevrenizi sikeyim amına kodumun lagım fareleri lagımı mekan bilip hep kendi çevresine soruyorlar sonra akpye kim oy veriyor ananın amı veriyor orospu çocugu..
yks'yi 30 haziran-1 temmuz tarihlerine çekmişler , gireceklerin haberi olsun. onun dışında milletimiz adına en hayırlısının olmasını dilediğim genel seçimlerdir.
anasını siktikgmin çocuguna bak yav milletin nerden baksan yüzde 70i muhafazkar hala gelip burda bunlara hangi salaklar oy atıyor diyor. yok arkadaş bir daha ki sefere böyle hakaret eden orospu çocuklarına acımayın atın içeri çürüsün gitsin şerefsizler ben burda niye sinirimi bozayım durup dururken..
o tarihte kaç tane daha bilmediğimiz genel seçim olacak dediğim hadisedir. doğrusu 24 haziran 2018 Türkiye genel seçimi veya açılmış bir başlık olan 24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi olmalıdır. Acelenizden Türkçe'nin canına okuyorsunuz.

ülkemiz için hayırlı olsun. umarım daha refahımızın artmasına vesile olur. bu coğrafyada ayakta kalabilmek için ülke olarak kalkınmaktan başka çaremiz yok.