bugün

bi şey dicem.. 24 haziran çok geç değil mi. önümüzdeki hafta sonu yapsak ya.. Ya da yok ya bu akşam yapsak ya seçimi..

Allah belanızı versin.. Ya da yok yok Allaha havale edersek uzun sürer.. siz birbirinizi siksenize...
bakın o kadar bariz ki düzenbazlıkları, baktılar ekonomi sıçıyor, bahçeli ortaya yem attı tüm partiler yedi, tayyip hemen lehine çevirdi çok daha erken bağladı işi, neden ? çünkü iyi parti seçime giremiyor !

çok kötü içlerinde patlayacak, çok kötü ters tepecek, tamam iyi güzel, ama bu millet o kadar da aptal değil bee...

o kadar ki aynı gün üni giriş sınavı var 2 milyon öğrenci !

bu ülkede gerçekten yaşamak zor ulan...!!
yusuf yusuf olunca tabi böyle dönüyorlar.
Oy kullanmayacağım seçim olacaktır.

Edit:
%7,4 büyümüş ekonomi,
160Milyar $'a gelmiş ihracat,
10bin $'ı geçmiş milli gelir,
Ezilmiş FETÖ,
Uzatılmış OHAL,
Avrupa standartlarından yüksek eğitim kalitesi,
Beli kırılmış terör,
Bitirilmiş IMF borcu varken
hangi saikler aniden 66 gün sonrasına erken seçim kararı aldırtır?
tarihin seçim ve sayım güvenliği açısından en şaibeli işi olması muhtemel.
oy pusulasında kaydırma yapmayın genç kardeşlerim sınav süreniz 2 dakika düşünmeye önem verilmediğini gördünüz sanırım sınav tarihinizle aynı gün.
edit:sınav tarihinizi de 30 haziran ve 1 temmuz yaptılar bu kargaşa da hepinize bol şans.
eğer seçim 2.tura giderse 7-8 temmuz da yapılacak sınav bayağı uzadı süreç neler olduğunu anlamadan yeni şeyler ekleniyor.
2 yıldır ohal'le ülke yöneten, khk'larla istediği gibi at koşturan adam ülkenin yönetim şekli hastalıklıdır erken seçim şarttır dedi.

güler misin sabaha mı bırakırsın?
arkadaşlar hesaplarınıza dikkat edin, giderken falan her haltınız şifreniz bilindiği için olur da kapatırsanız ak troll hesapları olacak her biri.
cumhur ittifakı nasıl kaybeder biliyor musunuz ?

Hdp çıkar Recep Tayyip Erdoğan lehine zamanında bize tanıdığı kürt açılımının hatırına seçimlerden çekiliyoruz der ve cumhur ittifakını destekler.

CHP, iyi parti vs de meral akşener, ümit özdağ gibi birini aday gösterirse her şey değişebilir.
Şer ittifakının kaybedeceği seçimdir.
Benim de Oyumu hak eden bir parti olmadığı için oy kullanmayacağım seçimlerdir.
Chp nin konuları yetiştiremediği sınavı.
tayyip erdoğanın eze eze kazanacağı seçimdir.

başka bir şey düşünülemez.

ama burda gördüğüm, bazı boş hayalciler yine her seçim öncesi olduğu gibi

boş hayal kuruyorlar. sonra yine ağlayacak ve şike var diyecekler.

ben de burdan onlara maden suyu ikram edeceğim.
kotünün iyisi olarak düşündüğüm iyi parti'ye oy vermeyi düşündüğüm seçim.

akp ile chp'yi vur kafa kafaya birbirlerini yok etsinler zaten.

akşener şu suriyelileri yollasa bana yeter!
iyi parti seçimlere katılmasın diye acilen alınmış seçim kararıdır. Bir partinin seçime katılması için kongre süresinden 12 ay geçmesi gerekmektedir. Bahçeli yine AKP ye koltuk değneği olarak tarihin kara sayfalarında tekrar yerini almıştır.

Maalsef durum böyle. Erken seçim alınmasının tek kararı iyi partinin seçime katılmamasını sağlamaktır.

iyi parti seçime katılsa idi MHP oylarını alacaktı.
universite sinavlarini bir hafta oteleten secim. Osym aciklama yapti. Sinavlar 30 Haziran 1 temmuz da olacak.
görsel
o bu değil de önümüzdeki 1 haftalık zaman zarfında dolar ve euro kurunu merak ettiren seçim. sonuç zaten belli gibi.

dipnot: olan yine esnafa olur. o da alın teriyle çalışana.
"Devlet" verdi yine fermanı...
ülke istikrara kavuşacak dediler her sene bir şeyler oluyor ve sürekli seçime gidiyoruz. Hayrola ne iş ? neyin acelesi telaşı bu ? umarım akşener kazanır.
çok geç olan seçimdir. bu pazar yapılsaydı amk.
iyi partinin seçime katılabilmesi için yapılabilecek her şeyin yapılması gerekmektedir. Zira bu seçim baskın seçimdir. Meral akşener'den ne kadar korkulduğunun göstergesidir.
yurtdışındayım kullanamicam ama insallah en hayırlısı olur ülkemiz için. yüce honostan niyaz ediyorum.
24 haziran 2018 'e kadar ne Benzine zam gelir , ne Rakı zamlanır ne yeni yasaklar gelir..Af çıkar,kredi borçları silinir...Yersen...
başlığa girilen entrylerden ve oylamalardan anladığım kadarıyla akp nin kazanamayacağı seçimdir.

(bkz: bir anket aracı olarak sözlük)