bugün

en masum, en aşk dolu, en müthiş adeta tanrısal bir dokunuş, mutluluğun resmedilmesi gibi bir ilişkidir.

44 yaşında; evi, arabası, yazlığı, işi, gücü olan yakışıklı bir erkeğim. kız arkadaşım da üniversite mezunu, aklı başında, dünyalar güzeli bir kız. ikimiz de birbirimizi çok seviyoruz, adeta tapıyorum kendisine. her yerde, her alanda çok iddialı ve ateş gibiyiz. kız arkadalım yaşından çok olgun görünüyor ben de daha genç görünüyorum ve evlenmemiz için de hiç bir neden yok.

bunları yazma sebebim; korkmayın, aşkta yaş önemli değildir arkadaşlar. sevdiğinizle birlikte olun, hayat kısa.
Kanki onaya gerek yok. Yaşayın aşkınızı. Yirmi yaşında veledin vedemeyeceği hayatı da, cinselliği de verirsin zaten.
kızın kendini harcayacağı ilişki türüdür. 22 yaşın hayata karşı yaşanmamışlığı ve enerjisi ile 44 yaşın asla aynı olmaz. bir taraf bir şeylere karşı bir miktar doyum sahibi olmuşken diğer tarafın yaşanmamışlıklarla dolu enerjisi bir şeylerin yürümesine engel olacaktır. özetle sağlıklı ve mantıklı değildir.
“Adeta tapıyorum kendisine” kısmı dışında sorun yok diyicem ama bu baya büyük bir sorun. Hayırlısı olsun.
Gold digger-sugar daddy ilişkisi. Net.
Ekşi sözlükten ne kadar başlık varsa, burada açmayı bırakın artık ya, sizin yüzünüzden uludağ ekşi sözlük klonu oldu iyice. Tüm troll kardeşlerimize çağrımdır.
benden 1 yaş büyükmüş kız. gerçi ben erkeğim.
Aralarında x=2y bağıntısı olan ilişki türü.
seneye aralarında x = 2y bağlantısının olmayacağı ilişki türü.
Paran bittiğinde o tapınmada bitecek ama sen bilirsin.
Çok fazla yaş farkı var, çift olarak beraber yaşlanamazlar bile mesela. Taraflardan birinin amacı tam olarak bu ise bir şey diyemiyorum tabi…
kadınlar için her şey olağandır. erkeği boşa töhmet altinda birakmayin.
Baba kız ilişkisi.
(bkz: kussam mı hocam)
Normaldir uzatmayalım.
22 çok kundakta bulaydın amk.
akranını alıp büyütmekle uğraşacağına, hazır yetişmiş erkek almış kadın. mantıklı hareketler bunlar.
Çok güzel ve mutluluk veren bir karşılaşma olmuş.
Günümüzde bu yaş farkı normaldir, realitedede normaldir.
ilerde ne olur?
Hayat devam eder olacak birşey yok.
Toplumsal şartlandırmaların, ezberlerin ve bilinçaltı baskıların çözüldüğü aydınlık bir bölge.
insanlık tarihi ve insanlık kültür mirasında yaşanmış güzel örnekleri var.
Kadınlar erkeklere göre her zaman biraz daha olgundur. Hele ki günümüz kızları. Kafaları uyustuktan sonra sıkıntı olacağını sanmıyorum.