bugün

şikenin, şaibenin, ırkçılığın, kayırmanın normal olduğu türkiye şartlarında oynanacak olan süper lig maçıdır.

emek hırsızı futbolcuların olmadığı, sonucu yönlendiren hakemlerin art niyetsiz tutumlarıyla sonuçlanan bir maç dilerim.

tabi ki gönlüm anadolu'nun güzide ekibi bursaspor'dan yana. haydi bakalım.
beşiktaş en son hangi maçını handikaplı kazandı da bunu kazanacak merak ettiren maç.

onun dışında üç ihtimalli ama beraberlik yüksek ihtimal diye düşünüyorum.
Ermeni çocuğu bjkye geçireceğimiz maç.

Taraftar grubu apo posterinin altında eylem yapan satilmis evlatlarinin takimina bir güzel koy bursam.
demba ba'nın oynayacağını umduğumuz maç. pektemek her zaman ki gibi sakat. cenk tosun tek forvet oynarsa işimiz var.
2.5 altın muhtemel olduğu maç. Iy 1.5 alt ms 3.5 alt da garanti için kuponlara koyulur. Sistemde 0/0 denenir.
bursaspor'a gözüm kapalı 100 euro bastığım maç. en az 2-0 bursa alacak.
çok harikasın, huh
bir numarasın, huh
en taşaklı mankenlere beşyüz basarsın, huh
hiç kimsede yok, huh
böyle bir kasa, huh
beşiktaşım koyunca hopluyor bursa, huh

laylalalaylay huh
laylalalaylay huh

bestesini akla getiren karşılaşmadır.
karşılıklı bol ataklı olacak bir maç.. 3-2 biter, kim kazanır bilmem.
28 yaşında, dededen kalma bursaspor taraftarı olmakla beraber, ünitimsah ankara temsilciğini yapmış;

-ankaradan kah antepe, kayseriye, sivasa, karabüğe, kah samsuna, orduya, antalyaya, istanbula, elazığa deplasman organizasyonlar düzenleyen ben,

-kar, kış aldırış etmeden, (parasızlıgı saymıyorum bile) öğrenci halimizle sivasa (trenle 12 saatte gidip 12 saatte geri dönmek koşulu ile) 90 dakika için soğuk havada avazımız çıktığı kadar bağıran bizler..

Özet: yukarıda bahsi geçen maça, hasta bir bursaspor taraftarı olarak zerre umursamıyorum sözlük. Futbolu bu denli kirletenlerin, içimizdeki tek bursaspor aşkını çalanları allaha havale ediyorum..

Maça gelirsek; klişe olsa bile ''iyi oynayan kazansın''..
kapalı c den kombinem var, normalde 100 tl maç bilet fiyatıdır, 75 tl den bırakacağım. irtibat için mesaj kutusu.
geçin şu düşman ayağını. ülke futbolu bokun içine düşmüş; yok beşiktaşa çakacağız, yok paramparça ederiz, yok handikap yaparız.

antep maçında fenere verilen penaltıyı izleyin, bir de geçen hafta beşiktaş-rize maçındaki verilmeyen gerçek penaltıları.

ondan sonra kime niye cephe almanız gerektiğini anlarsınız. ülke futbolu bu lobicilikten kurtulmadığı sürece futbol 1 adım ilerlemez.

edit: tanım; seyircinin az olduğu, zevksiz, tatsız, az gollü olacak bir maç.
(bkz: türk futbolu mu asla)
3. haftanın bir başka tiyatrosudur.
beşiktaşım hızlı bir baskınla ilk yarıda maçı koparır.
Bursalı oğlanları hoplatacağımız maç. Skor: 0-2.
Futbol mu ne futbolu ya tiyatro oynayacaklar tiyatro dedirten olaydır. Bursa taraftarı yok beşiktaş taraftarı zaten yok. Belki bir umut futbolcular coşkulu oynarsa güzel futbol izleyelim. Bu arada beşiktaşlıyım.
https://www.youtube.com/watch?v=yX4oQx7uYEQ alcaz maçı inşallah..
taraftarların seyircileştirilmeye çalışıldığı döneme birleşip tepki göstermesi gereken taraftarların birbirini yerken atı alanın üsküdarı geçtiği bir dönemdeyiz. ilk maçım bursa-sarıyer maçı yaşım 4 yada 5 10 senedir kombinem vardı bu sene almakta içimden gelmedi almadım arkadaşlarımda almadı. artık zoraki seyrediyorum. sanıyorum tüm taraftarlarda benzer durumu yaşayan kitle var. önce taraftarlar dış müdahalelere karşı ortak hareket etsin ondan sonra kendi içimizde atışmaya devam edelim ama bu ortamda atışmak dahi saçma geliyor..
saygılar..
ne kadar renkli taraftar varsa alayına dert olmuş maçtır. olsun demba ba çıkarınca nevaleyi hepsi musmutlu olacaktır sorun yok.
bursanın susuz işlem yapacağı maçtır. evet.
beklendiği gibi demba ba oynar ise beşiktaşımızın kazanacağı maçtır. adamın ortaya koyduğu fark çok fazla çünkü.
beşiktaşın zayıf rakibi karşısında zorlanmayacağı basit maç.
BURSASPOR'UN RAHAT ALACAĞI MAÇ.TAHMiNiM 3-1
bundan 2 sene sonra skoru bilmemnesi unutulacak maç.

ama 200 sene sonra bile unutulmayacak bir Gezi Direnişi var. bu işin kalbinde Çarşı ve destekçisi Teksas gibi anadolu yiğitleri var. aradaki mevzular, husumetler kapanır, alevlenir. yalnız adam olanlar ne zaman ve nerede, kime karşı yürekten savaşacağını bilirler.
passolig'i protesto eden tüm Bursa'lı kardeşlerimin gözlerinden öpüyorum. Davamızın temeli futbol değil, davamızın temeli insanlık.
tribünü bilen, kardeşlerini almadan gitmeyen tüm delikanlılara sevgilerle.
beşiktaş'ın tolga, ismail, sivok, pedro, necip, veli, oğuzhan, olcay, gökhan, ba onbiriyle çıkacağı maç. beklendiği gibi motta kesik yemiştir.