bugün

ona iyi davran. seni terkedebilir.
Tercihtir ilkler tercih gerektirir.
Sorun değil kardeşimde buralara yazıp kendini alçaltma doğru olani yapıyorsun. iyi geceler.
Gurur duy kendinle. (bkz: swh)

21 ha? Ben 21 yaşında iken gerçekten hızlı yaşardık hayatı.
kimin ne dediği ile ilgilenme. sen insansın ve bir ruhun var yoksa hayvan lardan ne farkımız kalır.
acı bir itiraf:
bakın bende hemen hemen o yaşdayım. arkadaşlar böyle başlıklara özenip kendinizi kirletmeyin. şimdi 20'li yaşlara kadar yediğim her halttan öyle pişmanım ki... önerim: kendinizi temiz, pak ve saf tutmaya devam edin. böyle vizyonsuz insanların söylemlerine ve saçmalıklarına aldırmayın. elbette bu yaşlardayken sevgiliniz hatta cinsel hayatınız olabilir. bu anormal bir durum değil. hakeza bu tarz saçmalıklardan hayıfanıp kendinizi ezik hissetmemek için sırf belli bir maksat uğruna sevgili yapacaksanız; ileri de sadece pişman olursunuz (aklı başında biriyseniz tabi). çünkü bu şey öyle illet bir şeydir ki yolunda giden hayatınızı, geleceğinizi bozar veya sekteye uğratır.
neden bakir olduğuna bağlı değişecek önerilerdir.

hiç sevgilisi olmadıysa önce bir adet sevgili edinmekle başlamalı.
geri kalanını da halledersiniz artık ya, yuh onu da mı biz söyleyelim.
Gelin beni silkin siz de kurtulun bende. Evet
valla doğrusunu söylemek gerekirse içine girdiğin küçük kaygan delik hayatın sırrını vermiyor. önemli olan yol arkadaşının yanında mutlu olmak. hayata gözlerini kaparken ya da o kapatırken mutluydum diyebilmek. yoksa seks para verip bile yaptığın bir şey.
erkekler için her ne kadar kendini ispatlama yöntemi gibi görünsede emin olun her şey libido değil. ha böyle derviş gibi konuşuyorum fakat ben de malesef parayla yaptım bu işi. en fazla kendinizi biraz daha erkek hissedersiniz çok önemli bir şey değil hemen bakirliğin gitmesi.
Helal olsun ama bence onun ilk yapacağı kıza Öner’i vermek lazım vay haline.
iyi bir iletken olduğunuzu unutmayın ve bu yönünüzü geliştirin.