bugün

bu oyun yüzünden kafamda insanları bile çarpıştırıyorum. kısacası bağımlılık yapan oyundur.
büyüğü köşeye sıkıştır ve büyükten küçüğe diz. sonra sayıları birbirine vur, aynı domino gibi rakamlar büyüsün.
2048e ilk günde ulaştığım basit bir oyun. 31616 rekorumdur. belki biraz daha takılsam 50binler çıkar ve ustalar mertebesine yükseliriz.

eklenti; yav ne kadar eksilediniz. sadece basit oyun dedik. çok zeki adamız demedik ki.
bağımlılık derecesine getiren oyun.görsel dahada gideceğim bu gidişle.
2048'e çok kolay ulaştığım rekorum ise 25bin civarında olan zeka açan oyun.
hiç yukarı hamle yapmazsanız siz de şirinleri görebilirsiniz.
bugün doğan bir kişinin 34 yaşında olacağı yıldır.
işsiz oyunudur.
(bkz: ben)
65.536 ya kadar yukseldigim oyundur. dort gundur hic yanmadan devam etmekteyim. skorum 1.017.936dir efendim. bence hic baslamayin sonu yok cunki oyunun.

edit : 131.072 yaptim . skorum iki bucuk milyonu gecti .
39.208 yaptığım oyundur. (uyarı: aşırı bağımlılık yapar.)
2048 yaptıktan sonra final döneminde olduğumdan kelli daha oynamadığım,oynayamadığım; ama zamanında delirmişçesine taktığım psikopatlık yapan oyun.
edit: 2048 yaptığımda skorum 27.000 civarıydı.
(bkz: saygılar sevgiler)
bağımlılık yapan ruh hastası oyundur.
en iyi 32768'e ulaşarak, 629.596 toplam puan yaptığım oyun..
Şu oyunu pratik modda oynayıpta milyonlara geldim 500k yaptım diyen beyni kıt insanlara uyuz oluyorum. Gerçek rekor hiç geri sarmadığın tek seferde yandığındır.
1024'ten sonrasını göremediğim oyun.
1024'den sonrasını benim de görmediğim oyun. köşelerde 2 yi yalnız bırakmayın. nacizane tavsiyem.
sunda rekor kasip bi de yapan adami koca diye kimse almaz bak.
bu kadar bos zamani ve anlamsiz amaclari olan adamdan koca mi olur?
amk oyunu. en yüksek 5000 mi ne puan yaptım. 2048 yapamadım bi türlü, adama kafayı yedirtir bu oyun.
Bakmadan Sürekli sağ-yukarı-aşağı yapılarak 1 dakika içinde çok kolay 256 512 yapılabilen oyundur. Gerisi artık stratejiye kalıyor.
en büyük sayıyı bir köşede bırakıp onu oynatmadan oynanması gereken oyun.
küçük nüanslarla halledilebilecek oyun. en köşede en büyük sayıyı sabitleyin ve orda büyütmeye devam edin.
yani 34 yıl sonradır.
oyunda yapılabilecek max sayı olan 131072 ye ulaşarak oyunu bitirmiş bulunmaktayım daha fazla olmuyor çünkü kare sayısı yetmiyor.
geleceği anlatan bir bilim kurgu filminin adı olabilir.

2048 20 temmuzda sinemalarda.
(bkz: 40 yapar)
çevremdeki insanların çılgınlar gibi oynadıkları sayılı oyun.