bugün

sonunda açıklanan sonuçlardır.
akrabam özelde burssuz psikoloji kazandı. ona yapamadığım espri içimde patlamadan buraya yazıyorum.
ne vardı dikilip karşısına diyeydim, mention ataydım, durum güncellemesi yapaydım.. bende isterdim ama yemedi işte.
(bkz: parapsikoloji) *
sonunda açıklanmıştır.
kimilerini üzmüş kimilerini de mutlu etmiştir.
hepimiz için hayırlısı olsun demekten başka da çaremiz kalmamıştır.
eczacılık fakültesi ile sonuçlanan durumdur.
mezun olunca beni röntgenci yapacak sonuçlardır.
karadeniz teknik üniversitesi hukuk fakultesine gittiğim ve yardım istediğim sonuçlardır.
Bir el uzatın arkadaşlar.
odtü eem kazandığım sonuçlardır. varsa bölüm arkadaşım gelsin tanışalım.
bu sene beni hiçbir okul kazanamadı diye kendini avutanların olduğu saçma yorumlar yapılan sonuçlar bütünüdür.
(bkz: entryler arasında hızlıca dolaşıp eskişehir aramak)
ÖSYM nin kamu yönetimi bölümünü tercih listesinden sildiğini öğrendiğim sonuçlardır. Ulan hiç mi kamu kazanan yok?
tobb gelmistir. evet facebook durum guncellemelerine katilim yapmak istememis ama burada dayanamayip yazilmistir. istedigim bolum istedigim okul. artik zormus falan soylenmek yok.*
görüklenin yeni misafirleri olacak, 93 çilesi ve de iğrenç öğrenci işlerii için mekan bursa.
gecenin bir yarısında açıklanmak suretiyle,

bir kısım insanı mutluluktan,

bir kısım insanı da üzüntüden dolayı uykusuz bırakmış olan sonuçlardır.
Ege işletme.
istanbul Aydın Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığını kazandığımı belirten sonuçlardır. Varsa o taraflarda, o bölümlerde olan yazsın efendim. Medya sektörüne yeni bi soluk katalım.
duruma göre üzen veya sevindiren sonuçlardır.

ama şu caps çok çok iyi özetler durumu:
görsel
osym nin aciklamamakta israr ettigi sonuclardir aciklayin artik noooolooorr. alin lan aciklanmadan evvel dalga gecen pezevenkler bu da sonucunu ogrenen ogrencilerden size gelsin.
mekke üniversitesi ilahiyat fakültesi şeytan taşlama bölümü.
Tercih yapıldıktan sonra 1 hafta içinde açıklandı. Puanlar Baya bi düştü.
kimilerini üzmüş kimilerini mutlu etmiştir ama bana göbek attırmıştır efendim. teşekkürler düşen puanlar, teşekkürler 1500 kişi yukarda olduğu halde girebildiğim okulum, canım.
istanbul üniversitesi sosyoloji bölümü. sevinin lan benim adıma da sevinin. beni de aranıza alın beni de sevin.
sonunda gerçekten açıklanmış sonuçlardır.

şahsım adına bilgi üniversitesi - ekonomi gelen sonuçlardır.
Dokuz eylül tarih ikinci öğretim kazanıp bir hayli şaşırdığım sonuçlardır.
Selçuk veterinerlik ile sonuçlanan sonuçlandır.
sonunda açıklanmıştır. hayırlı uğurlu olsundur. ege üniversitesi talihlilerine yardımcı olabilirim. gerçi 5 sene oldu ayrılalı, unutmuş da olabilirim.
gelişim üniversitesi tıbbı görüntüleme teknikleri %50 yle sonuçlanan sonuçlardır. ek kontenjandan tercih yapacaklara duyrulur.