bugün

aklıyla yaşayan kişiler için "bilimin yuvası", eli sikinde yaşayanlar için "seksin yuvası, parayla yaşayanlar için "para getirecek mesleğin yuvası" olduğu düşünülen harikalar diyarına, kimlerin ilk adımı attığını gösteren ve nihayet açıklanan sonuçlardır.

üzgünüm ama türk üniversitelerinin hemen hepsi (odtü ve itü dışındakiler) yüksek liseden başka bir şey değildir.

ne bilimin, ne seksin ne de paraya atılan ilk adımın yuvasıdır.

2 ay tadını çıkarın, nasılsa öğreneceksiniz.

en azından inönü üniversitesini başlıkta görmemek sevindirmiştir beni.

çok kötü olması bir yana bir de öğrenci sayısı çok

balık istifi gidiyoruz otobüste amk.

bir de siz gelmeyin
boll bol gammaz point kastırmış sonuçlardır.

bekle beni uludağ istatistik. ehehe.
uludağ sözlüğün yarısının ödtüye girdiğini belgeleyen sonuçlardır... sözlük değil cern amk nasa.
Sonunda açıklanandır doğum günümde olması anlamsızca hoşuma gıtmıstır. *

istedıgım gibi Ege unıversıtesı ilteşım fakültesı radyo televizyon sinema bölümü..herkes icin hayırlısı.
açıklanmıştır.

ankara ya geleceklere yardım edebilirriieeaaam ...

şaka lan, ne yardım etcem, allah yardımcınız olsun, başka kapıya.
azıcık üzmüş sonuçlardır, an itibariyle akdeniz üniversitesi serik meslekyüksekokuluna girmiş bulunmaktayım * biliyorum şu an üniversiteyi bitirmiş 1 adam için sözlükteki üniversite muhabbetinden bıkmak doğaldır ama anlayışlı davranmak gerekiyor, antalya sonuçta amk, istanbuldan kalkıp te antalyaya git işin yoksa.
not: arkadaşlar bilgi verebilecek olanlara sesleniyorum, bilgi verin, lütfen, üniversite hakkında, ilçe hakkında..
kocaeli üniversitesi - radyo televizyon ve sinema ikinci öğretim.

2013 ösys sonuçlarıdır. kimini mutlu etmiştir, kimini üzmüştür. misal ben mutluyum.
yerleştiren sonuçlardır.

bilgi üniversitesi ne gelecek olan arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun diyorum ne yapın edin hazırlığı atlayın.
ne güzel lan kimsenin atatürk üniversitesini kazanmadığı sonuçlardır. aman gelmeyin.
sözlüğün seviyesini bize göstermiş olan sonuçlardır.
Aciklanmistir ve kulagima "try again" uyarisini fisildamistir. Sessizce.
en sonunda açıklanmış sonuçlardır. hacettepe edebiyatı bırakıp hacettepe felsefeye geçmek. idealizm ve süzme salaklık arasındaki ince çizgi. bunun kararını askeri yüksek şura verecektir.
tebrik edilesi sonuçlar. marmara üniversitesi'ni kazananlar varsa yardımcı olabilirim.
sonunda açıklanmış sonuçlardır. uludağ ve on sekiz mart kazananlar ulaşabilirler, yardım ederim.
sonunda açıklanmış sonuçlardır.eğer ingilizce hazırlığı olan bi bölüm kazandiysanız hazırlık eğitiminizi bitirmeden facebook profil bilgilerinizi güncellemeyin sevgili yeni üniversiteli arkadaşlar.
açıklamadılar gitti be derken hacettepe ingilizce kimya mühendisliği tuttu şu an keyifler yerinde, kız yoğunluğunun bol olması ön planda tabi ki. umarım bu durum önümüzdeki 5 sene için devam eder.
hayırlı uğurlu olsundur.
istanbul üniversitesi hukuk fakültesi'ne yerleşenler mesaj kutuma da yerleştirebilir mesajlarını.
not: organ mafyası ya da şakirt değilim.
selçuk üniversitesi kazananlar özellikle eğitim fakultesı ve konya hakkındaki soruları cevaplayabılırım ulaşın bana.
beklenmedik bir anda açıklanmış sonuçlardır.

afyon kocatepe üniversitesi çağdaş türk lehçeleri ve edebiyatları bölümü çıktı.
akdeniz üniversitesini kazananlara yardımcı olunacak sonuçlardır.
hacettepe felsefe hakkında bilgi verecek olanlara kapımın her daim açık olduğu sonuçlardır.
açıklanmamıştır.

inanmayın amk o yazanlara "=/"
25.07.2013 tarihinde açıklanmış olan sonuçlardır. Ösym'nin bir haftada açıkladığı sonuçlardır aynı zamanda. * Karabük Üniversitesi ingilizce Elektrik Elektronik bölümüne yerleştiğimi öğrendiğim sonuçlardır. *
Okan üniversitesi adalet yüksek okulu. Adalet terazisini düzeltmek lazım
nihayet açıklanan sonuçlardır. entryleri okudukça galiba sadece ben balıkesir üniversitesini kazandım diye bir sanrıya kapıldım.