bugün

Gözümle görmeden bütün söylentileri sallamak istediğim sonuçlardır. Ama yapamıyorum. Açıklayın şunu artık!
Sol frame de görünce bi an aciklandi sanip panik yaptıran bokem sonuçlardır.
yalan! açıklanmamıştır.
hiç alakam olmadığı halde beni bile geren sonuçlardır. yazık la.
aldığım bir duyuma göre açıklanmayacak sonuçlardır.
açıklanalı çok oldu ancak gizli tutuluyor.
Bu basligi her gece sol freyme ziplatanlar icin geliyor:

(bkz: anan zaaa)
17 ağustos cuma sabahı açıklanacağına kalıbımı bastığım sonuçlardır.
Ondan önce, çok beklersiniz gençler rahat olun azıcık. Az çok kim nereye gireceğini veya hiçbi yere giremeyeceğini biliyor zaten. Her şeye hazırlıklı olun ama çok büyük sürprizler beklemeyin.
(bkz: hakkında çok entry girilince öldü sandım)
boşuna bekliyoruz,sonuçlar açıklanmadan bir gün önce sistemde oynama yapan heriflerden ne beklenirki,zaten puanlarıda aniden açıklamışlardı. bu da öyle olacaktır.
13-20 ağustos tarihleri arasında açıklanması beklenen sonuçlardır. muhtemelen yarın açıklanacağını duymuş bulunmaktayım.
ösym'nin sınava giren cemaatçileri tam olarak tespit edememesinden kaynaklanan teknik bir arıza var, o yüzden açıklanması gecikecek sonuçlar.
bu gece de uyutmayandır.
bugün açıklanması beklenen lisans yerleştirme sınavı tercih sonuçlarıdır. saat 10 gibi açıklanması beklenmektedir.
insanların beyinlerini siken sonuçlardır.
ösym bizimle tashak geçmektedir. artık açıklasın amk aramızda kalp hastası var diyoz, böyle mi oluyor yani. böyle mi yani.
pis ösym.
aday işlemleri sıkıntılı, açılmıyor.
Cuma gunu aciklanacagini dusundugum sonuclardir.
hala açıklanmamıştır.
Artık Sol Frame'de görüldüğü halde tepki verilmeyendir.
birçok fake açıklamaya konu olmuş sonuçlardır. hayır bir gün gerçekten açıklanacak siktir lan diyeceğiz olmayacak.
ahh kalbim. sol frame de görünce yine açıklanmadı sandım. neyse ki açıklanmış.
sol framede görüp yine heyecanlanmama rağmen bi bok açıklanmamıştır daha.
artık gına getirmiş sonuçlardır. açıklansada plan program yapsak. olmuyor böyle ösym.
şu anda ösym ais hata vermekte.