bugün

1-1 olan maç. goooooooooool!!
sözlük yazarlarının gökhan güleç kadar her pozisyona atladığı maçtır.
fener'in golu erken yedigi, her an 2.'yi yiyebilecegi karsilasmadir.

edit: muneccim boku yedim evet ne var?:)
budut: tabi erken olm. fener ilk golu yediginde ikincisini yemek icin 10 saniye bile varsa erkendir o gol su siralar fener icin *
tuna'nın 86'ıncı dakikada attığı golle bursasporun beraberliği yakaladığı maçtır.
tuna üzümcü'nün beşiktaş için gol attığı karşılaşma.
tuna'nın 1-1 yaptığı maçtır. 85. dk da halil zeybek girmiştir oyuna. *
penaltı olan maç.
bursa penaltı kazanmış ve 2-1 olmuş maçtır. geçmiş olsun fenerlilere. *
hakemin bursaya penaltı kararı vererek bizi yıkan karsılasma olmustur. 2-1 oldu
çalınan penaltı ile beşiktaşımızın şampiyonluğunu kesinleştirmiş maçtır. 90 + da fenerbahçe'ye penaltı verilebilen bir lig varsa o ligde şampiyon beşiktaş'tır.
ivankov'un kariyerindeki bilmem kaçıncı golü attığı karşılaşma.

o değil de 2 dakika uzatma verdi hakem, neredeyse 4. dakikanın içiydi penaltı olduğunda.

edit: gözlerim yanlış görmüş lan 4 dakikaymış uzatma. pazartesi günü atatürk devlet hastanesi göz polikliniğinden numara alıyorum.

rabbime sordum "atatürk devlet hastanesi" dedi.
wederson'un aragones'in ısrarı ile her maçta oyuna girmesi ve oyunun içine etmesi olayının yine tekrarlandığı maç.
fenerbahçe'nin galatasaray'a özendiği maç olmuştur.*

edit: ulan bide kaleci atmış!
dün akşamki fenerli yazarlarımızı görmek istediğim maçtır.*
(bkz: Hamburg cuları görelim)

Edit:Ne oldu?Hemen eksilemeye başladınız.
Edit 2:Gün boyunca galatasaray'la dalga geçerken iyiydi değil mi.
19 mart 2009 galatasaray hamburg maçından sonra pek agresif, pek sevinçli olan fenerbahçe taraftarının üzüldüğü maçtır. galatasaray taraftarının dün sevinenlere karşı davranışını ise şu başlıkta görebilirsiniz:

(bkz: götüyle gülmek)**
hepsi bir tarafa da, guiza'ya çok üzüldüğüm maçtır. adam kırk yılda bir gol attı o da bir işe yaramadı.
fenerbahçe'nin şampiyonluğu başka bir bahara ertelediği maçtır.
sağlam şovunu yaptı gazetelerin başlıklarını görür gibiyim.
ofsayttan golü bulan fenerbahçe'nin dandik bir penaltı kararıyla kaybettiği karşılaşma. ayrıca bu lugano ne zaman kırmızı kart görecek çok merak ediyorum. her maç en az 2 kırmızı kart görmesi gerekiyor ama yok mınakoim dokunulmazlığı var sanırım.
son on dakika diye ekran başından kalkanlara yazık olduğu maçtır.
bursaspor'un geriden gelerek 2-1 kazandığı maçtır.
Fenerbahçe nin kaybettiği maçtır. Otomatik olarak galatasaray ımızın da puan kaybedeceği maç olacaktır eskişehir maçı.

demiştim ama dimi...
guiza'nin attiği gol yetmedi. fener yenildi.

(bkz: yazik oldu)

(bkz: en buyuk fener sampiyon fener)

(bkz: cevab veremedi)

işik hiziyla gelen eksi oy editi : puhahaha. *
dün galatasaray'ın 2-0 öndeyken 2-3 yenildiği maça nazire yapan maç.

o kadar dedik galatasaraylılarla dalga geçen fenerlilere "dalga geçmeyin, ayıptır, hepimiz türk takımlarını destekleyelim" diye.

allahın sopası yok diye boşuna dememişler.