bugün

beşiktaş için çok kritik bir maç olcaktır cezalı olan guti oynıyamıyıcak..
bilet fiyatlarıda açıklanmıştır.

ESKi AÇIK RAKiP TAKIM: 25,00 TL
ESKi AÇIK: 25,00 TL
KAPALI ALT: 90,00 TL
KAPALI UST: 110,00 TL
NUMARALI KENAR: 130,00 TL
NUMARALI ORTA: 160,00 TL
VIP ALT A-F: 175,00 TL
VIP ALT B-E: 200,00 TL
VIP ALT C-D: 250,00 TL
VIP UST A-F: 250,00 TL
VIP UST B-E: 275,00 TL
YENi AÇIK: 30,00 TL
beşiktaş'ın rahat alacağını düşündüğüm, düşünmemin ardından;
+bok yeme tok ayi ; sanki rahat maçımız mı var diye iç sesime engel olamadığım karşılaşma.
beşiktaş'ın mutlak favori olarak çıktığı mücadele tek bir puan kaybı ile bile beşiktaşlige havlu atar,

iyi olan kazansın.
guti, ferrari, bobo gibi önemli isimlerin oynayamayacağı karşılaşma.
ama mazeret üretme kısmını çoktan geçtik. artık mazeret yok.
guti yoksa quaresma, ernst var diyip beşiktaştan rahat bir skor beklediğimiz maç.

hali hazırdakayseri galatasaray maçı da var ken üst sıralara tırmanma fırsatı kaçırılmamalıdır;

http://uludagbesiktas.blo.../2010/11/uc-buyukler.html
maçın hakemi halis özkahya imiş.
beşiktaş'ın patlama yapması muhtemel maç. oyun olarak patlama, skora razıyım.
guti nin olmadığı maç olcaktır ve gutisiz beşiktaş kazanamadı sadece bir maçta kazandı ordada son dakka golü ile ve bobo atmıştı bu maçta bobo bile yok hayırlısı...
daha önce yazılmamış, belirtmek gerek saat 19.00'da başlayacak maçtır.
guti olmazsa alt bitecek maçtır. 1-0 veya 2-0 beşiktaş kazanacaktır ki bobo da oynamayacaktır. maçın önemini bilen beşiktaş, canla başla mücadele edip 3 puanı çıkarmalıdır, aksi takdirde durumlar hiç iyi değildir.
konyaspor'un kasap futbolculardan kurulu olduğunu düşünürsek en az bir kaç futbolcumuzun sakat ayrılacağı maç olacaktır. tabi hakemlerin beşiktaş'ın rakiplerine kırmızı kart göstermediğini düşünürsek maçın hakkı katledilecektir.
fatih tekke'nin 18 kisilik mac kadrosuna alinmadigi mactir.
beşiktaşımın düşüşüne son vereceği maç olacaktır*. artık birileri lütfen kaleye şut çeksin.
öncelikle;
(bkz: bernd schuster/#9964241)
fatih ve yusuf kadroya alınmamıştır.
guti yokmuş, fatih-yusuf alınmamış, schuster s.kini tutmuş vs vs. bunları konuşacağımız maç değildir. hiçbir mazeretimiz olmadan ka-za-na-ca-ğız. o kadar. başka çıkar yolu yok.
ben bugünkü galibiyet ile önemli bir adım atacağımıza inanıyorum. galatasaray'ın kayseri'de puan kaybedeciğini dolayısıyla bizim maça çok gergin çıkacağını ve bu şekilde o maçtan da en azından 1 puan alabileceğimizi düşünüyorum. yani bu maç resmen dönüm noktası. her maç öyle bizim için gerçi ama hani puan kaybına tahammülümüz yok derler ya, işte bu o maç.
quaresma iyi işler yapacaktır. allah vere de kasaplar ayağını eline vermese.
holosko'dan zerre umudum yok.
nobre ha keza.
tabata belki sürpriz birşeyler yapabilir.
rüştü 1-2 top çıkaracaktır kritik anlarda.
ersan'a güvenimiz tam.
ernst'i konuşmam bile.
necip oynarsa savunmadan daha çok hücumda etkili olmalı.
dileğimiz kanser olmadan rahat bir maç izlemek. bu sezon pek yaşamadık bu duyguyu ama inşallah bugün ilk olur.
(bkz: oley saldır beşiktaş ım)
Guti yoksa Onur var demek isterdim ama Guti işte.
handikap falan bilmem,ama iyi futboldan ve seyir zevkinden yana olan birisi olarak besiktasta ayagi,kaburgasi kafasi kirilan birinin olmamasini diledigim mac.

cunku ziya doganin takimlarinda gozlenen birsey var,macin ilk 20 dk si ,ziya doganin ogrencileri donusumlu olarak rakibin en etkili oyuncularina tekme salliyorlar.soz konusu oyuncu sinmezse oyunun ilerleyen dakikalarinda tekmelerin artan sertligi dolayisiyla etkili oyuncunun bir tarafinin kirilmasi an meselesidir.

p.s:defans baska sey ,bilerek adam sakatlamaya oynamak baska sey ziya efendi.
besiktasli degilim.
gutisiz beşiktaşın göte geleceği maç.
sırf quaresma var diye oturup izleyeceğim karşılaşmadır. geri kalan hikaye, tamam ernst falan üstün alman teknolojisi ama querasma ulan boru mu? sezon başından beri quaresma nın oynadığı hiçbir karşılaşmayı kaçırmadım, kaçırmayı da düşünmüyorum. mazallah uçar gider falan bir dahaki sezon, izleme şansımız kalmaz diye göt korkusu da var tabi bunun etkisinde.

bir de sözüm size anadolu kasapları: "doğru düzgün dalın lan şu adama!"

bu arada küçük bir not: galatasaraylıyım.*

büdüt: işte nazar böyle bir şey.
işler iyi giderde erken 2 gol bulursa beşiktaş, yıldızlarını sahadan almalı. ligin en sert, daha doğrusu kasap, takımı konya acımaz gibi. haftaya galatasaray maçını da göz önüne alırsak.
1 saat sonra siyah beyaz kalpler inönü'ye doğru atacak.
iddaa severler için beşiktaşlarının işi ilk yarıdan bitirecekleri maç olacaktır.
(bkz: demedi deme)
o değil de; nobre kalkıp 2 gol atıcak, sonra yine golcü sanılacak.
--spoiler--
Cenk, Hilbert, ibrahim Toraman, Ersan, ibrahim Üzülmez, Ernst, Aurelio, Tabata, Holosko, Nobre, Quaresma
--spoiler--
Büyük orasılıkla beşiktaşın 2-3 farkla kazanacağı karşılaşmadır.
ılk yarısının 1, ve maç sonucunun handıkaplı olarak 1 olmasını dilediğim maç.
(bkz: saldır beşiktaşım)