bugün

almora'nın sivas katliamına ithafen yaptığı parça için;

http://www.youtube.com/watch?v=iSQoq9E2v3Q
Beyni yıkanan bir kitlenin ne kadar tehlikeli, vahşi, haysiyetsiz, insancıl duygulardan uzak olabileceğini göstermiş olan katliamdır. O yıllarda daha doğmamış olmama rağmen şuan tüylerimi diken diken yapmış, özlerimi doldurmuştur. Yine kötu oldum ben..

Edit: Kim eksiledi bunu ? Damarınıza mı bastık.
o günden bu güne bir bakarsın aslında pek de bir şey değişmemiş. o zamanki polis islamcılara "allahuekber" dediler diye müdahele etmemiş. sistem aynı. şimdiki yüzde elli o zamanki yüzde ellinin çocukları. afedersiniz babadan oğula nesil yani bunlar.

unutmadık, unutmayacağız.
allah diyerek yaktılar allah istiyor diye.

cehennem ateşi bu ateş dediler...

çocukken belki de birçoğumuz televizyonda izlerken, sözde ''cehennemi'' ; ağladık ,belkide dedik ki söner mi acaba

bu

gözyaşlarıyla, sönmedi.

yardım istediler, lütfen dediler, içeri giriyorlar, yakacaklar... dediler. yardım etmediler. kandırdılar. geliyoruz dediler...

kimi kabullenmişti artık, son

kez sevdiklerini aradı belki de, kimi de belki yaktı son sigarasını, belki de şarkı söylediler... belki de...

onlar ne yapıyor allah aşkına?

hala yanıyorlar,

hala yanıyoruz,

ama sönmüyor bir türlü.
bazı arkadaşlar derin devletin yaptığını sansa da olay öyle değildir. efenim tarihte bir çok kere olduğu gibi bu örümcek beyinliler yine sahneye çıkıp bu acı olayı yaşatmıştır. böyle bir olayın tam doğum günüme gelmesi de benim için ayrıca acı bir olaydır. videoda bir tane itin sesini hiç unutmuyorum "bu allahın ateşi" diye bağırıyordu umarım sen daha kavurucu bir ateşte geberirsin. http://inciswf.com/adiler.swf

edit : neden zorunuza gitti.. zoruna gidenin borusuna gitsin. istemiyoruz bu ülkede örümcek beyinliler keşke alayınızı atatürk kırsaymış. islamiyet hoşgörü dinidir hoşgörü bilmeyen bizden değildir. hele ki insan yakanlar hiç değildir. onlar ne müslüman ne insandır, sadece şerefsiz elleri kanlı katillerdir.

edit 2 : http://www.swfcabin.com/swf-files/1287955941.swf

edit 3: entari oylama istatistiklerini açıklıyorum; sözlükte 2 yazardan biri şakirttende öte örümcek beyinli. resmi rakamlardır..
otu boku derin devlete havale etmeye çalışan embesillerin, minik beyinleriyle savuşturmaya çalıştığı katliam.

binlerce kişi vardı orada.

derin devlet 'götünü siktir' dese siktirmezsin, ama insan yakmak kolay geliyor demekki.

bunu savunan ambiti alevi olduğunu iddia ediyor ki; yalancıyı fakir fukara siksin diye karşılık verebiliriz.

ben de sapına kadar sünniyim bu arada.
arap osuruğuna mübarek demeyen sünnilerden.
türkmen olsun da çamurdan olsun.
hizbullah'ın yaptığı ve ülkücülerin üzerine yıkılan olay...

evet kötü bir olay olmuştur, canlar gitmiştir, yazık olmuştur... ama oradaki asıl kin kimedir, kimlerin orda parmağı vardır, herzamanki şenliklerin köyde olurken o yılki şenliklerin neden sivas'ta yapıldığını da bir araştırın...
geçmişiyle yüzleşmeye korkan dincilerin derin devlete atmaya çalıştıkları katliamdır. bir sonraki aşamada başbağlar katliamını öne sürerler, ama bilmezler ki vicdanı olanların katliam karşılaştırmadığını, her katliamı lanetlediğini.
Tekbir eşliğinde yakacaktınız madem tanrının cehennemine ne gerek vardı?
Eğer adamakıllı aydınlatılır da insanlık suçu muamelesi görürse, türkiye için büyük bir sıçrama tahtası olacaktır. Bir vahşettir sivas. insanlar, yine insan eliyle ateşe atılmıştır. aklın alması cidden güç...

yakın tarihimizdeki bu leke için artık katı, soğuk devlet vicdanı değil de hümanist bir yürek işe el atmalıdır.

olan, dalından koparılan 35 çiçeğe olmuştur zaten...

(bkz: masum değiliz)
bu yapılan insanlık ayıbıdır ve kara bir leke olarak da hep kalacaktır. cem evlerinin duvarlarında genelde şu yazı bulunur. hacı bektaş veli der ki " incinsende incitme ". biz böyle yetiştik ve bir misilleme yapmadık. sizinde yapmanız gereken koyun gibi güdülmeyi bırakıp okumaktır. kutsal kitabımızı okuyun. orada yazar, " müslümanlık hoşgörü dinidir " der.
Saian'ın özetlediği kara leke.

''adına mumlar yaktığımız onursuz katliam.''
+yha aslnda bnde svmyrm destklemiyrm o katliamı yapnları fln.s

-e yapanlara, yapanları savunanlara, yargılanmamalarına destek olanlara oy veriyorsun?

+doğu türkistanda da çinliler işkence yapıyor ben onları bir söyleyim de önce.

-hasiktir afedersin çok da umrundaydı insanlık. yukarda allah var allah.
Evet gerçekten güzel bir teknik kullanmışlar katletmekte tercih meselesidir tartışılamaz eğer ölenlerin torunlarıysa bu ortalıkta ki alevilerler hak etmişler.
sen yanmazsan ben yanmazsam nasıl çıkar karanlık aydınlığa.. bizim içimizde insan sevgisi vardır. 37 kişiyi sıkıştırıp canlı canlı yakmak ise müslümanlık, ben müslüman değilim.
vahşetin bir başka adıdır. o günden bu yana bir değişim yada gelişim olamamıştır malesef toplumda

yine üç, beş fiştekçinin gazıyla sözde allah uğruna insanların canına kıyılabilir her an bir başka madımakta

madımak ve ona bakış aslında ülkede yaşanan boş müslümanlığı günyüzüne çıkarmıştır ve hala da çıkarmaktadır..
dışarda allahuekber sesleri yankılanırken yok muydu içeridekilerin allahı ? bir insan yakmak hangi kitabın hangi sayfasında yazıyor , getirin ki yakalım o kitabın o sayfasını .. gözlerinizin önünde dumanlar yükselirken ve içerde yanıyorken ciğeriniz , dışarda dinsizler yanıyor diye seviniyorsa halkım dediğiniz insanlar , susarsınız , kanarsınız , yanar içinizde kor kor alevler ..
bir insanı yakmakla onu yer yüzünden silebileceği düşünenler ne zavallıdır oysa ki ?

sahi sizin hiç bir yakınınız yandı mı ?
http://www.youtube.com/watch?
v=rc5pzaldmo
türkiye'nin kara lekesidir.

"sözde" müslümanlar,allah allah diye kul yaktılar.ku'ran'ın hangi kısmında emrediliyordu, yada hangi hadiste var ? okuduğunuzdan hala bunu anlıyorsanız, elinizi sürmeyin o mukaddes kitaba.

bu ülkede milyonlarca tweetten suçlu aramak önemliyse, yakılan insanların katillerini yargılamak namus borcu olmalıdır,

ve davanın zamanaşımına uğramasına hayırlı olsun diyorsan, sanıklarını belediyelerinde çalıştırıyorsan sende onlardan birisin !

"haklı olduğun zaman, hiç kimseye boyun eğmeyeceksin." - hz. ali
radikal islamcı güruhun lekesidir. kendilerini, o uğruna ibadet yaptıkları öbür tarafta da umarız ki aynı ceza beklemektedir.
onları yakanlar eğer kafası kıyak nesilden olsalarda bugün büyük çoğu hayatta ve üreten olmaya devam ederlerdi.
yobazların bayramı , insanlığın üzüntüsüdür.
37 canın diri diri yakıldığı, hatırladıkça tüyler ürperten vahşettir, katliamdır.
utançtır, utancımızdır.
https://pbs.twimg.com/med...BOH3RGUCAAAyBHW.jpg:large

her şey ortadadır.
ne oldu, o bayıldığınız devlet o zaman su bulamadı mı 37 canın ölmesini engelleyecek?
ateş yandı, yanlarına kar kaldı, ateş hala sönmedi.
20 sene oldu. bu ülke değişmedi. ateş hala yanıyor. hala yakıyor.
sivas neyiyle meşhur demişti biri...