bugün

yakında * geri gelecek olan yazardır. can yazardır. canım yazardır. ahh be yanımda olsa da omzunda ağlasam yazarıdır. en sevilendir. hep sevilendir. ****
öğretmenler günü kutlu olasıca yazar kişisi.
(bkz: ellerimde çiçekler sözlüğe dönmeni bekliyorum)
"the person who is more sleepy then alwayssleepy"

(bkz: i am always sleepy)
artık bizi unutmuş yazardır. dışardaki hayatın daha iyi olduğunu iddia etmektedir. elbet bir gün sözlüğe geri gelecektir.işte o zaman soracağımdır hesabını. ayrıca çok özlediğim yazardır. eh artık gelsedir. yeterdir.
ahh keşke istanbulda yanında olsam yazarıdır...hava burda zaten çok soğuk, sen de uzaktasın, çok özledim, bu durumda en çok içim üşüyo biliyo musun yazarı...
"oohh beaa aylar sonra yine pişti olduk gözüm yollarda kaldı" uuserı. yemin ederim iyileştim seni görünce yazarı. seviyorum lan ben bunu yazarı. başka da diycek bişi kalmadı yazarı.
kardeşini 5. piyade er eğitim tugay komutanlığı- tokat a yollayacak olan, bi de bunun için üzülen yazar. canımın en bi dibi, herbişeyim yazar.
herşeyimizin uyuştuğu amma velakin zevklerimizin bir türlü uyuşamadığı yazar. neyse dikensiz gül olmaz diyor, canımın içi seni çok özledim ama ben diyerek entryimi burda sonlandırıyorum. ayrıcaa: bitanesin sen bi taneee......
edit: sana papatya yapcam diyip yapmayan ve de beni üşengeçlikle suçlayan yazardır. cık cıkdırr..
türk milli eğitim tarihinin en gıcık müdürlerini bulup onların okulunda öğretmenlik yapan bidenem yazar kişisi. ayrıcana da "çok özledim seni ben, fallahi bak çok özledimm, olmuo ama böyle, ağlarım ama ben" yazarı kendisi.
2662. entryim sen ol yazarı..hayatımın en yakışıklı aşkı sensin seni eklemez miyim listeye ayıp ediyosun, ama hakkaten unuttuklarım olmuş ayıp etmişim bilahere düzeltiriz yazarı.
iyi bir yazar. entryleri güzel değil yalnız.
entryleri en güzel canım kişisi. ama tabi anlayabilmek lazım. ** en çok sevdiklerim arasında, hayatımın joker kişisi kendisi. ben gidince ona, bana makarna * yapcana söz vermiş annem. bi de bana et yapcakmış etoburum diye. * beni doyurmak zor azizim diyorum kendisine. saygılar sevgiler iletiyorum..haa
bir de bak sözlüğümüzün birinci yılını bitirdik, kutlu olsun..burda da hep yanımda ol..hayatın diğer her yerinde olduğu gibi. en kıymetlim, canım, ciğerim..
tam da 733. entarisini kutlamadığım için yerinden kalkarak koltuğu gösteren cağğnımmm yazar kişisi. 733. entarini cağnı gönülden kutlar, hep bi yerde nice entariler dikmesini temenni eder, bu entarimi burda bitirmeden önce de kendisini ne kadar çok bi sevdiğimi sözlük ahalisi önünde, hatta ve hatta tam da kulağının dibinde haykım haykım haykırırım...
az sonra yedi çeyrek vapuruna bindireceğim yazar kişisi. öyle uygun görüldü tarafımdan. * ** *
çok bi özlediğim can kişisi. "istanbulun en çok nesini seviyorum biliyor musun? seninle birlikte kahvaltı yapıp, bütün gün ayaklarımıza kara sular inene kadar gezebilme ihtimalini.."sıkılmadan dinleyebildiğim ender insanlardann.. bir de burdan okuyamayacak belki ama:
kadınlar günü kutlu olasıca canımın parçası. sesindeki her kırıkta içim yıkılan can.
"- adı ihtilal midir acaba?" diye düşündüğüm ikinci nesil yazar!.
(bkz: 12 eylül 1980/#627889)
(bkz: (#629472))