bugün

Suriye'de o kadar Suriyeli var mıymış? ben 30-40 bin falan kadar kalmıştır diye düşünüyordum.
Vatana 2 milyon kez daha ihanet edileceğini gösteren durum.
Bu savaşın kazananı suriye olmuştur. Ülke bütün cahillerden temizlendi.
gelsinler gelsinler

ama bir şartla

hepsini rizeye koyup

rizenin etrafını da betonlayalım

orada kalsınlar.

her gün de esra erol falan seyrettirelim.
işin bir başka yanı ise avrupa ve ab de bize para verecek bu yüzden. peki neden acaba bize para verecek?
suriyelileri sınırında tut salma bize geliyorlar diye. gerçekten bunun için para alıyoruz ha, yalan değil yani.
hatta bir ara tam parayı vermediler diye sorun olmuştu. versenize lan paramızı diye atar yapıyorduk.
suriyeli din kardeşleriniz geliyor arkadaşlar sevinin biraz bu ne surat!
Oha be kardeşim bide ülkenin adını değiştirelim isterseniz.
Oooo bedavadan 2 milyon oy. Güzel politikaymış.
Gelsin bakalım. Biz zaten sığıntı gibi yaşamaya alıştık.
erdoğan başkanlığı sağlama alıyor.
(bkz: suriyelileri istemeyenler ülkeyi terk edebilir)
iki milyon apaçi çomarın daha ülkemize gelerek bizleri onurlandırması olayıdır.

ne mutlu tüm suriyeli mültecileri alalım onlar bizim din kardeşimiz hülooğ diyenlere.
nufus artışıdır.net.bunlar da geri dönmeyecek öncekiler gibi.
3 çocuk politikası hala güncellenmedi,insan hayret ediyor.demek ki kendinden sonrasını da düşünüyor bunlar.
akplilere duyurulur hadi açın evlerinizi din kardeşleriniz geliyor.
bunları buyur edenlerin düşüncesi yarın bi gün bunları kendi seçmeni yapmak.şimdi burada biraz duralım.suri gibi düşünelim.ankette akpye oy veririm dersin tece kimliğini alırsın.seçimde şöyle düşünürsün:hdpye verirsem başkan hdpden çıkarsa güneydoğu ayrı devlet olur,sonra da suriyedeki ypg devletiyle birleşir.büyük kürdistan kurulur.ben de orda bi yerde toprak sahibi olur,hayatıma devam ederim.ama akpye verirsem bunlar beni hiç bir şey yapmadığı gibi ikinci sınıf vatandaş muamelesi çekerler.
Daha Dün çarşıyı dolaştım. Esnaftan Müşterilerle hasbihal ederken öğrendiğim şu; ++ işler nasıl gidiyor ? --hamdolsun buna şükür abi fakat ağır seyrediyor, suriyeliler de olmasa ne gelen var ne giden.

Desenize işler açılacak, piyasa canlanacak. Aksi ve olumsuz düşünüp nerde çokluk orda bokluk diyenlerin tersine, bizde diyoruz ki, nerde hareket orda bereket. Gelen rızkıyla gelir. Misafir de öyle. Kimse aç kalmaz bu memlekette. Adamlara ne iş versen çalışıyorlar. Evlenmek de kolay onlara. Bir göz oda, iki yastık bir yorgan tamam. Bizimkiler ise hepsi bir alem, kız istesen vermezler ama diktiren diktirene. Adam gibi istesen kıymete biner makbule geçer amk. Öte yandan adamları kadın beğenmez, kadınları adam beğenmez. Yokluk görmemişler ki, savaş görmemişler ki. Tepelerine bomba yağmamış ki. Ondan sonra da laf hazır suriyeliler şöyle. Suriyeliler böyle. Sanırsın ki Hepsi kral, hepsi kraliçe. Sanki sadrazamın sol başağından inmişler yeryüzüne.
Suriyeli güzellemesi Yapan çomarların Sevindiği durum.

LAn şapşik Suriyelilerin Büyük kısmı sadece Suriyelilerden alışveriş yapıyor sen kimi yiyiyon.

Dün osmanlıyı satan, Bugun Esad'ı sattı, Yarın sıra bizde.
2 milyon yeni çöp toplayıcılarımız sayesinde geri dönüşümde çağ atlama hayali kuran birilerinin gafletle takip ettiği gelişme.
Türk iş adamlarına ucuz iş gücü geliyor.

Bu gelecek suriyeliler i cerablus' da kampa alalım. Biz iki çeşit yerken onlar bizim sırtımızdan 3 çeşit yesinler razıyım. Lakin asayişin mına koydular yeter artık, aramıza girmesinler.

Gittiği yerde fare gibi doğuran, suç oranını arttıran ne kadar muhacir varsa mına koyarım. Biz keriz değiliz, bunlarda muhacir değiller.
nasreddin hoca'nın tümur'dan daha da fil istemesine benzemiştir. bu kadar çomar rahatsız olmuyorsa gelsinler.
gelin gelin bok var burda. siz keyfinizce yaşayın bizim de iyice ağzımıza sıçsınlar.
20 gobeğmee.
ooohh ben de ne eksik diyordum .
Domalalım bir de istiyorsanız?
görsel
bu gelenler suriyeli değil, sadece suriye yolu üzerinden gelen afgan teröristler zaten gelebilecek suriyeli kalmadı çünkü hepsi zaten burada ve nüfuslarını sıçar gibi doğurarak hızla artırıyorlar.