bugün

Fazla basit espirilerle dolu ucuz bir dizi. izlemek gereksizdir kanısındayım. Hani gözümde rakibi 'akasya durağı'dır mk.
esprileri fazla zorlayan, tam kanal değiştirecekken meme faktörünün devreye girmesiyle biraz daha seyredile seyredile sonuna gelinen, yani bir şekilde izlenen dizi.
henüz birinci sezonunda olduğum dizi.
yirminci bölümü çok eğlencelidir.
cnbc-den vakit buldukça takip ettiğim amerikan komedi dizisi . max karakterini çok seviyorum birde.
(bkz: 2 broke girls max)
caroline olmasa da olurdu max olmasa olmazdı .
cnbc e de salı akşamları e2 de sabah 11'de yayınlanan hastası olduğum komedi dizisidir. kızlar yakıyor zaten. oleg de iyi bir zaman bulup dalıyor. earl muthis laf sokuyor. Yakında...

(bkz: buralar entry dolacak)
mükemmeliyeti taşıyan bir dizi. harika.
Memeli hatun için başlamayı düşündüğüm dizi.
Abazalığı ve vurdumduymazlığıyla sinir bozucu max karakterine sahip yabancı dizi .
izlerken incilere odaklanılan dizi.

yani hep bana mı oluyor, kıza değil incilerine bakıyorum her bölümünde her an.
kat dennings'ın göğüsleri üzerinden baya bir prim yapan dizi. buna ek olarak son dönemin iyi sitcomlarından biridir kanımca...

ha bir de ülkemizde yayınlanan bölümlerinde, trash talk kapsamındaki geyiklerin büyük bir kısmı rtük çekincesiyle abidik gubidik çevirilmektedir.
(bkz: iki bırok görlz)
yeni izlemeye başladım bence gayet güzel bir dizi.
Komedi dalında favori dizim. Oldukça ince espriler var içinde ve kahkaha attırıyor gerçekten. Bir solukta izlediğimden dolayı artık yeni bölümlerini beklemek zorunda olmak çok acı verici.
arada ciddi ciddi "çok ince" görüp, yarıyorlar.
Ilgimi çeken dizi ama izlemeye başlamadım.
4x3 ile yardıran dizi.

--spoiler--
caroline'ın akvaryumun üstüne çıkıp balığa doğum verme sahnesi hayvan gibi güldürmüştür. oleg'in bakışlarına diyecek laf yok zaten.
--spoiler--
çok yavan bir dizidir.
sophie karakterinin biraz icine ettigi bir dizi ama max'in sirin tavirlari icin izlenir. zaten kahkaha atarak gulmeyi beklemiyorum.
Birilerinin sabah sabah kafayı taktığı dizi. Bize ne evcil at chestnut'tan.*
Esmer abla bi çekici ama sesleri oyunculukları mizah anlayışları zikimsonik olan ablalardır, sezonlarca dayanıp izleyenlere anlam veremediğim dizi.
ilk bolumlerde kizlarin harcadigi ya da kazandigi paralara gore bolum sonundaki miktar azalip artardi ama su an kafalarina gore para ekleyip cikartiyorlar. sevmedim bunu.
max bence aranılan kız. çok içten geliyo bana. o cicikleri ne zaman göstercek ama merak ediyorum.
sempatik, komik, neşeli ve kendi halinde bir dizi. bu ara beni hayata bağlayan tek şey.