bugün

Conquistador yazdı.

Helâl sana ispanyol.
gollll.

3- 0

dakka 90.
besiktasa helal olsun, adamlar dibine kadar haketti.

en yakin zamanda yanlistan donulup takimi terime emanet etmeliyiz. uzulmedim. haketmedik.
Cinconların 3 0'a sevinmesi gereken maç.

Otoban kenarında da koycaz hazır olun.
6-7 gol atacağımız maçta 3 gol attık aq çıldırıyorum yönetim istifa amk.
beşiktaşımızın daha farklı kazanması gerekiyordu. olsun 3 oldu bizim oldu.
kupon yattı ama olsun.

4-1 vermiştim.

helal olsun kara kartalıma..
6-0 8-0 BELKi 10-0 LIK MAÇ KAÇAN 1 E 1 POZiSYONLAR YÜZÜNDEN 3-0 NASIL BiTER iNANAMIYORUM. KAFAYI YiYECEM. sakin olamıyorum sözlük.
çok gol kaçırdık, fabri dışında herkes kaçırdı. her zaman böyle şans yanımızda olmaskdmakdmasidd şaka lan şaka tek kale oynadık resmen ezdik.
uzun zamandır bu kadar ezici bir üstünlüğün sahaya yansıdığı bir derbi izlememiştim. atılan 3 golün yanı sıra kaçanlar da gol olsa beşiktaş galatasaray'a manisaspor tarifesi yapacaktı. beşiktaş bugün bir kez daha gösterdi ki özellikle vodafone park'ta o gün kazanmayı kafasına koymuşsa kim gelirse gelsin ezer geçer. bugün gs filan dinlemedi geçti. türkiye'nin en iyi takımını herkes gördü. gs anadolu takımlarını 3'lük 5'lik yapıyor ama defoları kendi seviyesinde veya kendinden güçlü takımlara karşı kabak gibi ortaya çıkıyor. bugün olduğu gibi.
o...'dan karı olmaz dediğimiz lakin bizim çocukların yine bizi dinlemediği maç. oooooooo, şşş... koyduk mu?
O kaçan goller isabet olmuş olsaydı 8/9 ve hatta abartılı 10-0 bile olurdu herhalde.
Kimin gerçek lider olduğunu gösterdik. Hakeme rağmen 3-0 altı yedi olacak maç yine de çok sevindim. Şüphesiz balikesirli gururlandı.
Sex sex sex on the beach. Şu burnu havada kendilerini bi bok sanan şikeci fetösaraylilari yendiğimizde aldiğim haz tarifsiz.

Şimdi dua falan edin lordunuz fetoye belki yeni şikeler falan ayarlar.onsuz ve şikesiz anca böyle kasimpaşa falan kadarsiniz çünkü.
Beşiktaş'ı tebrik ederim. Bu sefer hakkıyla oynayıp kazandılar lafım yok ama Tudor hocam sen ne yapıyorsun? Anlamakta güçlük çekiyorum Belhanda ve Rodrigues î çıkartıp bitik yasin ve selçuk û oyuna almak nedir gözünü seveyim. Diyeceklerim bu kadar.
Bırakın abi futbolu mutbolu açın biraz kuran okuyun.
kendisini "büyük" diye tabir eden bir takım, ezeli rakiplerinden birine bu kadar ezilmez. bu hezimet sonrası mutlaka birileri bunun sonucuna katlanmalı ve istifa etmelidir. bir fenerbahçeli olarak benim içim acıdı anasını satayım. (şaka lan şaka içim acımadı) ama yazık yani. (la neresi yazık iyi oldu)
fırat aydınus'un çabaları yetmedi bu maçta galatasaray için.
çok güzel lan. bakın kimse niye yenildik, niye berabere kaldık, ya da niye 2-0 değil de 1-0 yendik demiyor. 3-0 biten maçtan sonra neden 5-0 değil diyor. olabilir miydi, şüphesiz ki evet ahahahaha. takım iyi oynadıkça taraftarların, bizlerin de vizyonu artıyor. teşekkürler beşiktaş.

ha bu arada burda muhatap, şampuanlık adayı olan bir takım.
Beşiktaşın karşısında resmen galatasaray idman yurdu oynadı. Tabi yeneceksiniz.
şampiyonlar ligi şampiyonluğuna emin adımlarla giden beşiktaş zayıf rakibi karşında zorlanmadı.
En az 5, 6, 7 farkla bitecek maç Quaresma , oğuzhan ve medel salağı yüzünden 3 farkla bitti. Seviyiruz seni tosic hem attığın gol için hem de gomise attığın iki çalım için *
Sezon başından beri pata küte girişmekten başka bir bok oynamayan takıma beşiktaşımızın haddini bildirmesiyle sonuçlanmıştır.

Eyyamcı fırat maç sonucunu dürüp büküp götüne sokabilir.
maçın hakkı 15-0 doğru ya doğru...
Neler kaçmış neler??