bugün

özel olmayan yaştır. 17, 18 ya da 19 pek bi şey farketmez. sadece 18 yaşın verdiği oraya buraya, her mekana gitme hevesinin yavaş yavaş köreldiği yaştır. bir de 19 yaş için yazılmış bir şarkı vardır ki dinle dinle doyum olmaz. (bkz: hep yaşın 19)
bir kızın en güzel olduğu yaş.
Ne güzel şeysin sen, hep yaşın on dokuz dizelerini akla getiren en güzel yaşlardan biridir. Dolu dolu yaşanmalı.
bazilarinin microsoftu kurdugu yasta olmaktir.
mfö'nün hep yaşın 19 şarkısıyla salak salak dolaşılan yaş aralığıdır. ne 20dir ne 18. çok garip bi aralık. mümkünse hemen 31e geçilmelidir. *
19 u yaşamak güzel olacak...daha mutlu daha huzurlu daha yeni!
yazıyla, ''ondokuz yaşında olmak''tır.
başka da bir numarası yoktur.
hayattan beklentilerin çok olmasıdır. hayatın anlamıyla fazla ilgilenmeyip dolu dolu yaşanması gereken yaştır. çünkü, çok bilmek insanın enerjisini ve beklentilerini gün be gün çalmaktadır.
güzeldir.
Gençlik ile yetişkinlik arası son yaşta olmaktır. iyi kullanilmalidir. Son defa mallik yapabilirsiniz.
genclıgın baharında olmaktır, yasayabılene..
4 ay sonra içinde bulunacağım durumdur.
adam yerine konduğun yaştır. yaşıtların evlenmeye başlamıştır bile. vay anuna koyim büyüdüm lan dersin kendine.
değerini bilmemektir.

not: kişisel eleştirimdir, kimseye nasihat etme derdim ve haddim yoktur. ama o yıllar güzeldi en azından daha 20 yaşında bile değildim. güzel bir avuntuydu. *
20 olmamak, hala ergenim ben diyip saçmalayabilmek, gereksizce depresyona girebilmek belki de. gelecekten hala emin olamamak bir tarafın umut ve heves doluyken hayata karşı bir tarafın endişe ve güvensizlik dolu olmak demek .
Abi iyi yas guzel yas,
fakat tum mutlulugumu engelleyen 2 minik sorun var

1)sagligim bozuk,kotuye gidiyor
2)parasizim.
akilla ugur arslqnin ben 19undaydim oldugumde siirini getirir bi de gectik o yollardan dinlemeyen yoktur 19 yasinda bu siiri.
Depresyonla geçirilmeyecek kadar güzel bir yaştır. Ama ben malım ben salağım ben depresyon ve melankolik ruh haliyle geçiriyorum.
Hep öyle kalmayı istemektir. Hüzünleri unutmak ve yeniden güzel bir seneyi on dokuzunda geçirmek istemektir. (bkz: ne güzel şeysin sen hep yaşın on dokuz).
bir 17 yaşında olmak değildir.
tazecik olmaktır.
amerikan tabiriyle son 'teenage'dir. bir 17 değildir, bir 18 değildir, çıtı pıtı bir 16 hiç değildir.
Daha 19 yaşında
düşlerinde özgür dünya.
Öptüğü çubuklu forma
yaşayacak anısına.
Ali ismail Korkmaz.
Fenerbahçe yıkılmaz

http://www.youtube.com/watch?v=4CetJAADuxA
dövülerek öldürülen ali ismail'in yaşında olmaktır: ömrünün henüz baharında.
yaş lan işte fazla abartmaya gerek yok.