bugün

(bkz: sikerler)
(bkz: güldürmedi)

bir salak çıkıp ortaya bağırıp duruyor.
(bkz: 19 ocak şehitler sözlüğü)
Camilerden selalar yükseliyor..

https://www.youtube.com/watch?v=GJXHyjmqg28
(Bkz: dostlar neler oluyor yav)
Entrilerin önüne yatan kahraman yazarlarımız tarafından bastırılacak girişimidir. Facetime'dan işaret bekliyoruz. Havalimanlarına, meydanlara, kritik alanlara sahip çıkıyoruz. Ulu Yazarlar demokrasinin yanında. Sabaha kadar sözlükte nöbetteyiz bu gece.
(bkz: kalkışma üzerinde duruyoruz)
Zall Marmaris'ten uçağa binmiş diyorlar. Allah yardımcısı olsun.
Tüm moderatörlerin yakalanıp tutuklanması ile ilgili emir verildiği söylentisi yayıldı. Ne kadae doğru bilmiyorum ama kesinlikle her zaman demokrasiden yanayım.
Şu kesinlikle bilinmelidir ki bugüne kadar uludağ sözlükte yapılan tüm darbeler olsun muhtıralar olsun hepsinin arkasından ekşi sözlük çıkmıştır.
eniştemden öğrendim.
O zaman ya zall yada bu darbeyi yapanlar idam edilecek.
evet bizim çocuklar başardı. burda adettendir, yanımızdaki arkadaşlara 'our boys have done it. ' dedik.

hemen gerekli kararları ve emirleri alıp gerekli yasakları duyurmaya başladık.

ama bir tane teve ele geçirse idik iyi idi. neyse burdan iidare edeceğiz. duyanlar duymayanalara iletsin.

az önce siyasi entry yasaklamayı yasakladım.

birazdan tüm yasakları yasaklayacağım.

sonra da sokağa çıkmama ve konuşmama yasağı getireceğim.

yasaklara tam gaz devam.

yarın da kadına şiddet uygulanmasını ve sosyal medya ve de özellikle sözlüklerde trolleri yasaklamayı planlıyorum.

yasaklara uymayanlara ceza vahşi batı usulü olacak. katrana bandırılıp tavuk tüyüne bulamak, kasık üzerinde kasabada güzel bir gezinti.
Uludağ madeni lirasında yer alabilecek darbe,kalkışma da olabilir.
Başlıkları terketmeyin. Tehlike henüz geçmedi.
(bkz: Yurtta uludağ konseyi)
galeriye ve uludağ modern e giden köprüler kapatılmış... sol frame de tank var ne oluyor bilen var mı?

görsel

edit: zall direniyormuş... özel eğitimli bir ekip onu almaya gitmiş. son anda kaçmış.

görsel
Son gelen haberlere göre oytunkaran plastik kelepçe ile bağlanıp evinden alınmış.
Umarım salmazlar. Birazdan görüntüleri vereceğim.
(bkz: akın öztürk)
Paralel evrende paralelcilerin darbe yapmasıdır.
Lan biz şubat ayındayız amk.
Boyun eğilmeyecek kalkışmadır. Arkadaşlar face Timedan sesleneceğim birazdan. Hepinizi başlıklara davet ediyorum. Başlıkları boş bırakmayın. Evet.