bugün

arabanın altından kemik seslerinin gelmesine neden olan durum.
arabada muazzam hasar bırakır. cama denk gelirse, önde oturanlardan biri kediyle birlikte mefta olabilir.

edit: 110 ile giderken (tabi ki farketmeden) tavşana çarpmıştım, çarptığı farımı ilginç bir biçimde geriye fırlatarak cama sinek gibi zamklamıştı rahmetli oradan biliyorum.
hayattan bıkan kedidir.

-yarabbim al canımı da kurtulayım artıykk bu lanet hayattan.
-orda bir cisim var uzakta abi
-eşşedüennaaailahe vcykkkkkzfşşşşşş ...
-öldü galiba abi.
-bırak ulan öldü de bana mı öldü şereyffsiizz
yola güneslenmek icin plajda günes kremini sürmüs, yüzü kapak yatmis bir turist edasiyla yapismis olan kedidir...
(allahin bi kuluda o kediyi o yoldan kenara almaz, hatta kafasindan kamyon tekerini gecirmeye calisan söförlerimizde mevcuttur...)

allah ruhunu saad etsin kedisidir...
diger arkadaslarının daha iyi kosullarda yasaması icin kendini feda eden kedi.

(bkz: hayvan hakları)
donup arkaya nasil bir sey diye gormek istemeyeceginiz kedidir.
birazdan onu ezecek olan tekerleğin uyguladığı basınç ile, uç noktalardan patlayarak beyni ve bağısakları zıt yönde uçacak olan kedidir.
(bkz: kedi is dead man miss kedi miss kedi miss kedi)
araba geriye gidiyorsa sorun yoktur şayet önüne atlamıştır.
1-2 saniye sonra bütün kemikleri kırılarak ve ezilip asfalta yapışarak ölecek kedidir. **
akşamki rakı beyaz peynir kasap köfte üçlüsündeki köfteyi canlandırması muhtemel kıymadır.
dokuz can testi yapan kedidir.
sekizde sekiz hatalıdır.
dört ayağı da yan gelmiş olan kedidir.
(bkz: deli misin evladım)
canına susamış, hem kendini hem de araba sahibini yakacak olan kedidir.
sevdiği kedinin ailesi tarafından kabul edilmeyen bahtsız kedidir. çareyi intiharde bulmuştur.
delidir ne yapsa yeridir.üstünde fazla durulmaması gereken hadisedir ki arabada o hızla üstünde fazla duramaz zaten.
yüksekten atlayarak ölemediğinden bu şekilde intihar etmeyi tercih etmiş kedidir.
sobaninyanindayatanevkedisi evde yatmaktan beyni bulanan dışarı çıktığında arabayı soba zannedip önüne atlayan kedidir. *
arabayı kullanan kişiye durup dururken üzüntü kaynağı olmuş olan kedidir. kedilerde özellikle de gece karanlığında, kenarda bekleyip araba yaklaşınca yola fırlamak gibi bir huy var, sanırım bir şekilde farların ışığı onları etkilemektedir.
macera arayan kedidir. belki de belgesel çekiyordur, özel hayatı bilemeyiz.
ühü ühü ühü bir durumdur. kediler ölmesindir.
kafayı çekmiş alkolik manyağın teki bir kedidir.
dört ayak üstüne düş(e)meyecek kedidir.