bugün

sıçtığımız maçtır son olmayacaktır.
tarihin tekerrurden ibaret oldugunun ispatlarindan sadece biri olan mac.
içerik bulunamadı.
tt'de hiç yenilmemişlerdi çünkü Fenerbahçe ile oynamamışlardı!!!!
görsel
hz. alex'in muhteşem bir kafa vuruşu ile maçı alıp getirdiği maç. o nasıl bir zamanlamadır o nasıl bir vuruştur. taşşağına kurban kral.
gs taraftarının önce desibel sonra da sessizlik rekoru kırdığı karşılaşma.
tt arena: 161 milyon dolar
tt arena'da galatasaray'ı yenmek paha biçilemez.
70 dakika mutlulukdan sersem ol, son dakikada yine yapacağını yap galatasarayım, ağzımıza sıçtın yine sağol. bunada eyvallah..
.verilecek TEk cevabım; SEVDADANDIR...
alex'iniz varsa gerisi gerçekten ama gerçekten teferruat! kralsın büyük kaptan! ne ses bıraktın ne derman! feda olsun herşeyimiz sarısına lacivertine!
maç bitiminde baros kırmızı kart gördü. aferin baros aynen konuştuğumuz gibi.*
ayrıca o kadar da ben demiştim demeyi sevmiyorum ama demiştim hacular. (bkz: #11138802)
galatasaraylıyım. ilk kez bu kadar utanıyorum artık. Hele ki fenerbahçe ile olan maçlarda... Lütfen bu takımı bir rus'a satın. TEk çıkış yolu bu. hagi ne aq?
tarihin tekerrürden ibaret olduğunu bizlere tekrar hatırlatan maçtır.
fenerbahçe nin 10 da 10 yaptığı maçtır umarız bu derbi galibiyeti yarınki fb-vgstt maçı için sarı meleklerimizede moral olur.
(bkz: yine mi bamya).
kralex'in bir asist ve bir de gol ile kedicikleri zikerttiği maç olmuştur.
seyrantepe'ye japon bayrağını asıp, arkamızı dönüp gittiğimiz maçtır.
hala tt arenada galatasaraya ilk yenilgisini tattırdık diyen sivri zekalar var ya onlara bir çift sözüm var: lan adamlar oynadıkları maçların yarısını! kaybetmişler arkadaş sen yensen ne olur yenmesen ne olur. zaten bir kaç haftaya ard arda 3 pas yapabilen bir takım yenecekti galatasarayı.
gs'nin bizi* değil camekan içine sokmak üzerimize beton da atsalar susturamayacaklarını bi' kez daha anladığı maç.

gs'ye yeni kulvarında başarılar. guinness rekorlarına devam gs.*
galatasaraylı cancişler makus talihlerini bildiklerinden şişeleriyle geldikleri maç olmuştur. ayrıca ne beklediklerini de anlamadım ki en kötü zamanınızda kalkmışsınız umut bağlıyosunuz yenicez diye. bişey demiyorum...
fenerbahçe'nin tt arena tarihine geçtiği maçtır.
1-2 skoruyla biten el clasico.

bu arada maç sonucu için önceden atıp tutanlara gelsin;

(bkz: ya ne olacağıdı)
bağırta bağırta yendiğimiz maç olmuştur. geçmiş olsundur.
özet geçeceğim maçtır:
-boktan bir maçtı.
-hagi teknik direktör değil. o ne saçma sapan değişikliklerdi öyle. geçen hafta pino ortalığı dağıtmış, o çıktıktan sonra takım çökmüş ama hadi ilk 11'de almıyorsun bari yedek al, fener bu kadar rahat çıkamasın geriden. bana hagi'ye verdikleri paranın 10'da birini verselerdi, gs'a daha fazla puan aldırırdım.
-(#11140164)arda girdi aynen geçen hafta olduğu gibi gs galip durumdan mağlup duruma geldi.
-gslıların 2011'i ve adnan kelimesini hafızalarından silmeleri lazım yoksa ruh sağlıkları kesin bozulacak.
-hakem hakkında konuşmayacağım, böyle takımlara çok bile bu hakemler.
galatasaray taraftarının gol yedikçe desibel rekoru kırdığı maçtır. *