bugün

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/18/8193.jpg kapıları açılmadığı için sırada bekleyen galatasaray taraftarı.
büyük derbi maçıdır. bu maça kesinlikle idda oynanmaz.
rüyamda 0-0 biten maçtır. kalbim galatasarayımız ile orası ayrı.
http://i56.tinypic.com/2a4rfqp.jpg
kırmızı kartların havada uçuşacağı maçtır.
31-40 dk arası gol olura 10 tl bastığım maç.
çok gol atılacak olan maçtır. en az 4 gol olur. 3-1 galatasaray lehine bitmesini ancak umut edebiliyor olmak da ayrıca can sıkcıdır.
fenerbahcenin 3 farklı üstünlüklükle galatasarayı türk telekom beleş arenaya gömeceği maç olacaktır.

Not: ahanda yazıyorum buraya.
peşin edit : ben demiştim *
ilk yarısı 1,maç sonucu 2 olacak maçtır.bu öngörüyü hagi'nin oyuna müdahale edeceğini düşünerek yazıyorum.gs maça başladığı taktik ve 11 ile maçı bitirirse kupon yatar.
dakikalardır canlı yayın aradığım maçtır. başlamadan bulsak bari.
(bkz: the birds in the arena)

hepimiz spartacus'uz!
bir galatasaraylı olarak ümidim var ama olmayınca da olmuyor.
korkutan maçtır.
Levent trafiğini durma noktasına getiren maç. Ben çıktım sen çıkma sözlük.
deli dehşet heyecanlıyım sözlük. maç ile haberleri okurken bile tüylerim diken diken oluyor. inşallah şanssızlığı kırıp fenerin amına koyacağımız maçtır ayrıca. haydi baros haydi neill haydi kewell haydi culio...
galatasaray çok koşacak, çok pres yapacak, çok mücadele edecek, hırsla oynayacak ama cezasahası içindeki uygun fırsatları değerlendiremeyecektir. oysa fener 90 dakika boyunca kaleye bir şut çekse dahi onun gol olma şansı %85 dir.

fenerbahçenin gol bulması için galatasay gibi çok koşması, çok mücadele etmesine gerek yoktur. herhangibir duran toptan saçma bi gol bulabilirler. yani fenerbahçeden, inanılmaz taktik varyasyonlar beklemek hayalcilik olur. ortasahada rahat oynamaya alışmış alex bugün çok pis markaj altına alınacaktır. etkisiz kalması olasılığı %85 dir. ilerleyen dakikalarda aykut onu oyundan alacaktır. böylece takımında morali bozulacaktır. zaten alex oyundan alınınca aykut kocaman ın elini sıkmadan, doğru soyunma odasının yolunu tutacaktır.

ilk yarı taraftarının da desteğiyle galatasaray 1 gol bulur gibime geliyor. hatta 2 yide bulabilir. ama bu galatasaray ın oyunu garantilediği anlamına gelmez. fenerbahçe o saatten sonra galatasaray kalesine yüklenip çok rahat goller bulabilir. çünkü galatasaray öne geçtiği bir çok maçta oyunun son dakikalarında yediği gollerle maçı yenik kapatmıştır. -son ankaragücü maçı buna örnektir- dolayısyla galatasaray ın hemen gol bulmaması o kadarda kötü değildir. maç 0-0 giderken fenerbahçeden gol bulmak için çatır çatır top oynayacağını düşünmüyorum. oynayamayacaktır çünkü çok sağlam pres yiyecektir. ta ki 70inci dakikaya kadar. çünkü 70inci dakikadan sonra galatasaray tüm enerjisini tüketiyor. onun için orta sahaya taze kan alınacaktır. bunlarda muhtemelen barış-mustafa sarp-ayhandan birsi olacaktır. onların oyuna girmesi fenerbahçeye moral verecektir.

sonuç olarak fenerbahçe duran toptan çok saçma bir gol bulabilir. ama galatasaray ın kale çizgisinin önünden bile gol yapamamasına şahit olacağız. geçen sezon selçuğun attığı golle 1-0 biten maç gibi, bu maçtada çok ilginç olaylar olabilir.
fenerbahçe taraftarlarını türk telekom arena'ya taşıyan iett araçlarının ırzına geçilmiştir.
şimdi bu hasar kime çıkarılacak ?
galibiyet için bi nevi totem mi lan? camı kırınca yada çerçeveden sarkınca tam fenerbahçeli mi oluyosun ?
tem edirne yolu cam kırıkları dolu amk.
1 saat kalmışken hala iddaa oynamadıysanız alın size fırsat; kırmızı kart olur: 2.10 oranla karşınızda duruyor. ulu sözlük iddaa servisi ısrarla önerir.

seksi fotoğrafları için tıklayınız
fenerbahçe alır.
bir galatasaraylı olarak bu gece hiç bir umudum ve beklentimin olmadığı maçtır.
galatasaray ' ın

ZAPATA
NEILL
SERVET
Gökhan ZAN
HAKAN BALTA
YEKTA
CANA
CULIO
KAZIM
STANCU
BAROS

11 ' i ile çıkacağı karşılaşma .
(bkz: benim hala umudum var)
hagi ' nin stancu ' nun bokuna kewell ve pino ' yu harcadığı maçtır .

insan bari pino ' yu oynatır amk .

inşallah bu senin son maçın olur hagi .
ayhan sabri'nin kadroda olmayışı yüzünden içimde bir umut doğan maçtır.

(bkz: hadi çocuklar yapabilirsiniz)
fenerbahçe'nin çıkabileceği en kötü kadro ile çıktığı maç.

bknz: orta saha..

selçuk + cristian + özer + topuz = 1.5 adam

topuz'u çıkart diğerleri tek adam yapmıyor zaten.