bugün

Bu amk De souza’sı doguştan beşiktaşlımı bu ne hırs.
Luyindama hava toplarında Sergio Ramos, yerden gelen toplarda Bilica aq.
Beşiktaş’ın sapladığı derbi maçı.
Yenilen iki golde de luyindama nın bireysel hatası var. ilkinde ıskaladı, ikincide kaptırdı yok yere.
Derken 2-0 olan maç. Nkodu koydu çocuğu... çıkmaz bu saatten sonra.
Küçük Prens imparator'a selam çakıyor.
koyup geçtiğimiz maç.

dua etsinler takım pek gününde değildi. yoksa dut ağacından ıstakayı diburunuza sokardık.
Sike dolar gibi dolayıp şovumuzu yaptığımız maç
Kahretsin yine yendik.
(#44342133)
içerideki galibiyet otoban arenadaki galibiyet kadar keyif vermese de mutluyuz.

Yarın sendromsuz bir pazartesi bizi bekliyor.
oh be. ya şu feto-fransız kırması tapınakçımıdır nedir rengi bozuk derin cincon mudur ne s*kimse şunlara koyduğumuz zaman aldığım zevk fenere koymaktan bin kat daha zevkli en az 5 şampiyonluğumuz hırsızı şikenin kralı teşviğin babalarını yendikce içimin yağları eriyor.
görsel
Beşiktaş'ın galatasaray'a koyduğu maç. Keyifle izledim. Bu arada marcao kadar karaktersiz futbolcu görmedim.
görsel
görsel
görsel
Beşiktaşlılar hariç herkes coşmuş biz maçı izlerken.

Sağol beşiktaş..
hakem heyeti besiktaş'ın maçı erken koparmasına engel oldu da, berabere bitmesini sağlayamadı.

beşikaş adamın amına kor!
Fatih Terim'in rakip Barcelonaymış gibi taktikle çıktığı maçtır. Top, kırmızı karta kadar hep Beşiktaş taydı. Kırmızı karttan sonra ne değişti? Sadece beceriksiz Beşiktaş forveti gol attı. Kırmızı kartta doğruydu bu arada.
Simitçi kahveci gazazcu hajahahajaj.
şampiyonluk yarışı fb ile bjk arasında geçer. sergen kralına saplar acımaz.
görsel
beşiktaşımızı galibiyetinden dolayı kutluyorum.

maça dönecek olursak akıllı olan kazandı.

2 taraf içinde mücadele gücü yüksek diyemeyeceğim keza galatasaray ı sahada göremedim. arkadaş siz ne ara bu hale geldiniz? gerçekten hiç keyif almadım.

bir şekilde beşiktaş gol atacaktı. çünkü galatasaray, koca galatasaray beraberlik için inönü ye gelmiş maalasef.
orta saha tam bir facia, defansta hatayapmış olmasına rağmen ilk yarı abu'yu durduran luyindama'ydı. marcao ve luyindama harici dün galatasaray yok gibiydi.

belli bir dakikaya kadar halı saha niteliğindeki maçtan galip çıktığımız için sevindim ama bu sene 30. maçlardan sonra ara çok pis açılır. potada fenerbahçe ve beşiktaş kalır.
Besiktasliyim ama iddaada Galatasaraya vermiştim.yendik ama takviye şart.
Beşiktaş hak ederek galatasaray'ı sahaya gömdü ama, mesut özil sadece fenerbahçe'ye değil türkiye süper lig'ine transfer olduğu için bu maç fenerbahçe'nin gölgesinde kaldı. Yine her zaman olduğu gibi başrolde her zaman fenerbahçe var.
20.dakika da (bkz: cüneyt çakır) avantajı kesmese oğulcan direk kaleye inecekti şu an çok başka maç konuşuyor olacaktık.
sayın terim, maça donk ile başlasaydı şimdi çok daha farklı sövüyor olabilirdik.