bugün

darbeyi planlayan ve uygulayan aynı bokun lacivertidir. çocuk oyunu değil bu. darbeye kalkışıyorsan ya başarılı olursun öldürürsün. ya da başarısız olur, ölürsün. bunun arası olmaz.
Şimdi bunu yaparak ülkeyi mi korudunuz?
bunun adı bildiğin vahşet, canilik... kafası kesilen askerin ya da dövülen askerlerin zaten hiçbir şeyden haberi yoktu emir aldılar ve yaptılar. bu nasıl bi vicdansızlıktır sen teslim olmuş askerin kafasını nasıl kesebiliyosun, onun cezasını vermek sana mı kaldı ? beynini siktiğimin ışid kafalısı...
Çomarlar darbeyi engellediğini falan sanıyorlar. Be kafasız herif eğer tüm ordu destek verse tankın yanından geçmeyi bırak askere bakmaya bile götün yemez.
biz militaristiz. asker bizim herşeyimiz diyen akp sempatizanlarının "peygamberlerinin" emriyle yaptıkları canilik, yobazlıktır. Bunları anlatacak kelimeler henüz keşfedilmemiş, duygunun tasviri yapılamamıştır. üstündeki kutsal üniformaya dökülen her bir kanı kusarak ölürler umarım. durumdan yararlanıp suçsuz kalmalarına müsaade etmeyin lan! yazın bunları yazın, unutmayın! bunlardan hesap sorulacak, sorulacak!
Askeri linç etmeye kalkanlar en az darbe girişiminde bulunanlar kadar adisiniz, şerefsizsiniz, hainsiniz.
Polis ile çıkan çatışmada öldürülmüştür. Sözlükteki yalan haber furyasından bir diğeri için (bkz: linç edilerek şehit edilen türk askeri)
bu olay hakkaride,diyarbakırda,şırnakta olsaydı atom bombası atılsın diyenler olacaktı burda.

sözde milliyetçileri göreve çağıyorum.türk askerine bu zülmü yapanları tarih yazıyor elbet hesabı görülür.
yazacak birşey bulamıyorum.
Sadece imam hatipler değil, dinsel cemaatler de kapatılmalıdır. Türkiye, kafa kesen yamyam cihatçıların yuvası değildir, olamaz.
Evet bir bayanım ve askere gitmedim.. ama ben askerlerin verilen emirlere uymak zorunda oldugunu ve bu çocukların vatanına ihanet etmeyecegini biliyorum. Vicdanı aklı mantığı olan her insan tek bir fotoğrafla bile onların masum olduğunu görebilir. Onlar sadece piyon,vatan haini olsalar gencecik yaşlarında askere gidip canları uğruna bizi ve ülkemizi savunmazlardı. Ve bugün olaylardan haberi bile olmayan masumları kemerle dövüp köprüden atıp boğazlarını kesen şansiyetler, o kıydığınız canlar olmasa siz de olmazdınız.. gercek suclularin canı yanmazken kendi evlatlariniza nasi kiyarsiniz. dilerim ki ömür boyu bunun vicdan azabını çekesiniz..
sırtlarında Türk bayrakları, ellerinde taşlar, sopalar, silahlar..hiç biri dağlarda savaşırken ölen bir askerin cenazesine katılmadı, hiç birinin akrabalarından asker olan yok.öyle vicdansız, öyle duyarsız, öyle kendinden geçmiş bir vahşet içinde saldırıya geçiyorlar ki, gözleri bir şey görmüyor.
öfkesi ülkeyi siktikleri için falan değil, öfkesi karısıyla daha tutkulu sevişemediği ya da çok parası olmadığı için. yani demem o ki, vatani milleti bahane edip, ağızlarında dini kelimeler ile kimin ne yaptığının bir önemi olmadan öfke kusmak için insan öldürebilir. bir askeri linç edebilir. çünkü hayatta hiçbir şeyi becerememiş, dünyanın en tatminsiz topluluğu onlar.
Sevgili ABD nin uzun yıllar uğraşılarının sonucu hilkat garibesi bir halk ve zihniyeti yarattı ve iktidara getirdi. Teşekkür ederim Amerika. Ülkemi kendi askerinin kafasını allahu ekber nidaları ile kesen bir halk yarattığın için. Ve buna demokrasi dediğin için teşekkür ederim.

Tıpkı Irak halkı gibi sen gelmeseydin demokrasinin ne olduğunu bilmeyecektik.

Teşekkür ederim.
Akp seçmenini gözler önüne sermiştir. Ulan kalkıpta bu saatten sonra hiç bir siki inkar etmeyin. Ne bok olduğunuz ortada işte dün gece dışarıda gezenlerin %95'i akp seçmeniydi kafası kesilen,darp edilip kafasına kafasına sıkılanda bir boktan haberi olmayan sokaklara çıkıcaksınız diye emir almış er ve erbaştı. Siz çomarlar kıçınızı kırıp evde otursaydınız bu kadar kayıp verilmezdi. Pkk şehirlere indiğinde götünü kaldırıp sokaklara çıkmayan kesim zorunlu askerlik yapan gencecik insanların kafasını kesti.
Orospu çocuğu kansız şerefsizlerin kurban ettiği kanını akıttığı masum askerlerden yalnızca biri. Ne fotoğraflar görüyorum twitterda kanım donuyor, bi tek ellerinde IŞiD flamaları eksik kansız köpeklerin.
içimizdeki demokrasi aşığı canileri gösteren iğrenç olay.

yazık sana aslan asker kardeşim.
af edersin moderatör ama şu adama bir siktir git demek istiyorum. Yalanmış..
Işid sempatizanı provokatörler tarafından yapılmıştır. Dün gece sokağa çıkan insanların %90 nı bunu yapmazdı emin olun. Biz askerimizde polisimizde severiz. Hepsi bizim çocuklarımız.
Bu nasıl korkunç bir olay, bunlar nasıl korkunç resimler..
Askerlerin yüzünde ki mağduriyeti, korkuyu, şaşkınlığı görmüyor musunuz bu kadar mı âmâsınız? Çok değil bundan 1 ay önceye kadar hergün şehit haberleriyle içimiz kavrulurken, halkın 'teslim olmaya çalışan kendi askerinin' boğazını kesmesi, köprüden aşağı atması, linç etmesi de nedemek? Bu nasıl bir oyun? Nasıl iğrenç bir planın içindeyiz biz? Aklım gün geçtikçe daha da almıyor, psikolojim gün geçtikçe daha da kaldırmıyor. Çok değil, bundan 7-8 sene önce böyle sorunlarımız mı vardı ya bizim? 7-8 senede ne oldu bu ülkeye? Nasıl böyle ortadoğu ülkesine döndük?Gerçekten yoruldum, gerçekten üzülüyorum. Güzelim ülkenin bu hallere gelmesine katlanamıyorum. Toparlanmak için hiçbir çaba sarf etmemesine, aksine daha da bataklığa sürülmesine katlanamıyorum!
görsel
Evet takkeli sözde dinin de imanın da imamlarimiz. Bu mu din? Bu mu iman? Vahşet bu. Kuran da suçsuz insanları öldürmek caiz mi yazıyor da haberimiz yok?
bu bile kıyamet sebebidir..daha ne olacak ulan ne olacak ? subay kubilay'ın başı kesildi diye ulu önder atatürk, binlerce yobaz sallandırmıştı.
kan donduran olaydır. onlarca askeri linç etmek de cabası. o askerlerin tek bildiği tatbikatken vatandaşının onu katletmesi.. insanlığa sığmıyor.
nurlar içinde yatsın.
inanmak istemiyorum! Vallahi de billahi de doğru olamaz! O yerde yatan asker Mehmetçiğimiz mi? Birisi yok desin Allah aşkına! Birisi çıkıp bu görüntüler Türkiye de, istanbul un göbeğinde yaşanmadı desin ne olur! Burası neresi arkadaşlar, bu yaşananlar tam olarak ney? inanın şuan bu satırları göz yaşları içerisinde yazıyorum! Yerde yatan başı kesik bir Türk askeri! Hangi ara bu raddeye geldi bu güzel ülkemiz? Kim kıydı birliğimize, kim kastetti?
Allah vatanımızı, milletimizi korusun! Bir kaos ortamı yaşıyoruz. Allahım aklımıza mukayyet ol!
Yemin ediyorum delirmemek elde değil burası Afganistan iran değil Türkiye. Ve buna hala çanak tutanlar var.

Leş sürüleri sizi inş. Bin kat daha kötü şekilde geberirsiniz