bugün

bodrum kat olarak niteleyebileceğimiz kızdır.
uzun süre abaza kalanların imdadına yetişir.
ayakta ağzına verilebilecek türk kızıdır.
boyu önemli değil işlevi önemli. bir kızda aranılan özellikler mevcut değilse 1,80 olsa ne olacak.
koca götlü olanları 15 cm topuklu ve dar paça kot kombinasyonuyla kro olma yolunda ilerlerler.
genleri araştırılınca, komik türk erkeğinin boylu poslu olmaması ile bir alakasının olmadığı anlaşılmıştır.
(bkz: götü yere yakın olandan korkacaksın)

edit: aramızda götü yere yakın olanlar var.
dedinin bir çok laleyi ilgilendirdiği kız çocuğu. hep ulaşılmak istenip bir türlü ulaşılamadığından bi sürü götlek tarafından çeşitli sebeplerle bok atılan kızlardan biri daha;

bunun (bkz: yurtdışında kendini italyan diye tanıtan)

latin kızlarına benzeyen,
kürt olan,
avrupalı olan. her türlüsü var yani.

bu kızların ortak özellikleri ise; sözlüğümüzde bir çoğu ergen tarafından hayranlıkla izlenmelerine

rağmen,onlara yaklaşamamalarından ötürü bok atmak amaçlı başlıklara konu edilmeleridir.
ortalaması 1.55 türk kızından 10-15 cm uzun olan türk erkeğinin dalga geçtiği kızdır. önemli olan insanlıktır boy ölçüsü değil.
Cep kitabı gibidir, kesin birden fazla okursun! Evir çevir oku!
feriha gibi bir şey olsa gerek..
3 cm farkla kaçırdığım boy,o değilde nedir bu uzunların kısalarla alıp veremediği.bir başlıkta bunun için açında anlayalım.
benim o.
doğmadan önce kendimizi sipariş geçemiyoruz diyebilecek kadar bu önermeye hazırlıklı bir kızdır da.

muz muyuz hem ya, "anne beni 170 doğurmazsan küserim mi" diyeceğiz anacıklarımıza karşim.
Türkiye'deki 170-180 santimetrelik kızların aptal olduğunu boyları uzun olmasa da kendilerinin onlardan güzel olduğunu düşünen kesimdir.
zenci penisiyle boy ölçüşsün.
boyu uzun görünsün diye topuklu ayakkabı giyen kızdır.
ondaki özgüven adirana lima'da yoktur.
bi de ''telefonun neden meşgul dü?'' diye sorulduğunda ''eniştenle konuşuyodum canım yea'' demez mi sikilmekten beter olursun.
155 santimlik türk erkeğine nazaran şanslı gördüğüm kızdır.
Acınası kızlardır.
(bkz: polis ihbar)
Sanki selvi boylu olan türk erkeklerimizin beğenmediği kız modelidir.
13 Cm le yırttığım durum.
suda cekmistir.