bugün

ABD bu kadar aptalca iş yapmaz...

Yapsa ABD olmaz...
darbeyi başlatanın da, bastıranın da abd oluşudur. ordunun tüm kurmay kadrosu natocu komutanlardan oluşuyor ve abd ne emrederse onu yaparlar. darbe yap, yaptım, darbeyi önle, önledim, bütün hikaye bu. abd darbe yapmış, chp'nin haberi yok. *
Eğer abd bu olayın arkasında olsaydı büyük ihtimalle bugün tayyip ölürdü ülke cuntacıların elinde olurdu. Heleki 2 bin askerle 2 ilde saat 10 da yapılmaya çalışan darbenin arkasında abdnin olduğunu hiç sanmam zira abd bu hainliklerde 1 numaradır.
darbe olmadı ki abd ardında olsun. şayet darbe olsaydı cumhurbaşkanı 4.5g ile canlı yayına bağlanamazdı.
türkiyenin aleyhine ne varsa mutlaka amerika arkasındadır.kafir elinden geleni yapıyor ya biz?
Darbeyi abd yapacak ama 2000 askerle amatorce yapacak. Evet inandim.
şunu herkes bilir ki;
ister afrika'da bir muz cumhuriyeti ister türkiye gibi bir ülkede olsun; bir darbe yapılacaksa her zaman birleşik devletlerin haberi ve parmağı vardır.
buna ek olarak feyk darbe girişimi öncesi türkiyedeki abd konsolosluğuna saatler öncesinden gelen darbe girişimi vardır evlerinizden çıkmayın maili. biraz araştırılınca hak verilecektir. sanırım kaynak el jaazera idi.
Bir gerçek. isteyen inanır istemeyen inanmaz.