bugün

saat 20.30'da başlayacak olan maç. bol gollü bir galibiyet bekliyorum kanaryamdan.
merhaba 2. takımın 2. taraftarları! hak ettiğiniz yerdesiniz, galatasarayın arkasında.
fenerbahçe'nin 1-1 berabere kalarak lige havlu atacağı maç. kazanamayacak olduklarından değil, artık moralman çöktükleri için.
Karagümrük maçı gibi bu maçta da yarıştan koparmaya çalıştıkları, hakemin sikip attığı maç olmakta.

Bunun dışında arda müthiş oynuyor ve 2 topumuz direkten döndü. Maçı ikinci yarı her şeye rağmen almalıyız.
bu nasıl maç amk ya.

iy da gol çıkmadı.
En basit örnek, ismail’in tertemiz aldığı topa faul verip üstüne kart çıkarması. Valencia’nın yayın orada düşürülmesine devam demesi. Bunlar sadece 2 basit örnek. Hâlâ hakemlik bir şey olmadığını iddia ediyor ofsaytımsı adamlar.
Dünyada eşi benzeri olmayan bir penaltı ile febenin beraberliği yakaladığı maçtır. Artık gülerek takip ediyoruz febeye verilen penaltıları.
Fener yine penaltı jokerini kullandı.
Hakemin son dakikalardaki muhteşem oyunu ile febenin çevirdiği maç.
Fener yarışta tutulmaya devam ediliyor.
fenerbahçe'nin 2-1 öne geçtiği maç.
Beyoğlu yosmalarına girecek şekilde girdi crespo'nun attığı gol kudurun ulan 3 puan bizim !
fenerbahçe'nin 2-1 kazandığı maçtır.
Hakkiyla kazanilmis mactir. Bitti.
Orospu çocuklarının kursağında kalan maç ahahaha. Taraftar ismi vermedim. Onlar kendilerini biliyor. Üstüne alınan alınır.
Şu verilen penaltıya “doğrudur, haklıdır” demek için ya futbolu bilmemek ama baya bilmemek ya da gerizekalıca fanatik olmak gerekiyor. Uzun uzun yazmaya gerek yok.
görsel

fb yi tebrik ediyoruz.
fenerbahçe: havlu attım.
tff: hayır yanlış biliyorsun araştırmanı öneririm.
penaltıbahçe'nin yine rezil bir penaltı kararı ile ipten alındığı maç oldu. verilen penaltı kararı belki de ligdeki en mide bulandırıcı penaltı kararıydı. rakibin verilmeyen penaltısını söylemiyorum bile. eğer penaltıbahçeliyseniz rakip oyuncuya çarparak kendinizi yere atmanız penaltı almanız için yeterlidir;

https://twitter.com/justi...;t=wye5rmiJwUC1Op6a0m6fzg

sanırım ligdeki 16. penaltıları oldu. artık sayamaz olduk. ama altı puan önde olan galatasaray için birşey değişmeyecek. onların bütün rezilliklerine rağmen galatasaray bu sene bağırta bağırta şampiyon olacak.