bugün

Efendi efendi şampiyonluk budur alacağız,kudurun renklimatikler.
hadi be stancu, son dakika 1 gol yaaa.
bursa golllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.
90 + 5 abubakar, 0- 2.

sampiyon beşiktaş!.....
beşiktaş 2. yi attı.

umutlar kasımpaşa maçına artık gençler...
puhahaha renklilerin inlemesi epeyce bir artmış. hiç bu kadar zevk vermemişti bana koymamız, çünkü şampiyonluğu elimizden alabileceklerini zannetmeleri, bunun için umutlanmaları ama 90 dk sonra fıss diye sönmeleri ve ağlamaya başlamaları, işte o an, anlayamazsınız. bambaşka bir duygu.
Aboubakar saattini kontrol ediyor.
Hem bursa'ya hem ankaragücü'ne koydu beşiktaş.

Evet, aynı maçta..
son saniyede bu sefer biz attık.

0-2 bitmiş maç.

üstümden öküz kalktı mk. 32 yaşında başladım maça 42 yaşında bitti.
quaresma'nın kırmızı kartı verilmedi.
bursaspor'un penaltısı verilmedi
oğuzhan ve tolgay'ın sarı kartları es geçildi
en önemlisi beşiktaş son 3 maçta 16 gol yemiş takıma 1 gol atarak
galatasaraylı orospu çocuklarını
fenerbahçeli orospu çocuklarını
başakşehir denen sik kırığı takımı
bursasporlu orospu çocuklarını
üst üste koyarak sikti. ikinci golü saymıyorum zira o cumshot niyetineydi. şimdi siktirin gidin ahahaha
edit: 1 gol atarak 4 takım siken spor
Bursadan 2. Gol haberi var
asdhjgjklş.
butun mac stadda bir seyler patladi ama son dakikalarda patlama sesleri biraz boğuk geldi. galiba birilerinin g.tunde patladi bir kismi.
" qouorojmonon korto os goçoldo "

ağlayacaksanız oynamayalım renkliler, kartal siker. akıllı olun.

Tabi ki bursa gibi folloş bir takımı yendik diye sevinmiyorum, sizin yüzünüzün aldığı renklere seviniyorum ben.

ahaha ulan ya başakşehir şampiyon olacakmış.
bursa maçın başından beri oyunu kitlemek için tüm tehlikeli pozisyonlarda nasıl olsa iddiamız yok deyip sert girdiler. biçtiler beşiktaşı. avrupada hakemler bu çirkin tuzağa asla izin vermezler. beşiktaş akıllı oynayarak şut çekmekten aciz bursayı iyi yendi.
itinayla kestane çizilir... renkliler saha da fırat aydınusu mumla ararken, beşiktaşım fermuarını çekti *
bursapor sadece çirkeflik yaparak ve 11 kişi defans yaparak var olabildi bu maçta.
bursapor'un otobüs çektiği. beşiktaş'ın ise klasını konuşturarak kazandığı maç.
şampiyonbaşakşehir
aa
m m
p p
i i
y y
o o
n n
b b
a a
ş ş
a a
k k
ş ş
e e
h h
i i
r r

nokta.

edit: çapraz yaptığım harfleri düz göstermiş, öyle olduğunu varsayın
izlerken götümün attığı karşılaşma. Stresten belim ağrıyor amk. Neyse daha önceden dediğim gibi son haftaya girmeden şampiyonuz. Böyle hepsini üstüste koyup şampiyon olmak çok zevkli. Yalan yok bu zevki genelde fener yaşardı. Çirkeflikleriyle herkesi düşman ederdi kendine çünkü. Bu sefer bize nasip.
@151, ne yapsan olmuyor işte.
Orada maç izleyip o süre boyunca ses bombası patlatan Bursa taraftarı ve maça savaşa gider gibi hazırlanan Beşiktaş taraftarına : çok değil 6 ay önce Beşiktaş ta 44 vatandaşımız şehit oldu maç sonrası. Edilen kardeşlik yemini bu kadar çabuk unutabiliyor demek. Çok yazık çok.
görsel
hakemlerin beşiktaş'ı kolladığı, bursaspor'un götü zor kurtardığı, beşiktaş'ın kasımpaşa'yı yenecek olmasıyla birlikte şampiyon olması yüzde 99 olan bir maç.
not: bjk'li,fb'li, gs'li,ts'li,bursalı değilim.

quaresma'nın en az 2 kere kırmızı kart yemesi gereken pozisyon var ve sadece sarı kart ile maçı bitirmiş.

tüpçü beşiktaş'ın şampiyonluğunu istiyor belli ki ama böyle yaparsa leke sürecek şampiyonluğa.