bugün

ibadi: doooooooo
rte : ne ?
ibadi: reeeeeeee
rte : ey ibadi kendine gel !
ibadi : nota veriyorum ulan nota.

onlar notayı anca böyle verir, biz de anca böyle tepki veririz.
Olsa olsa müzik notasıdır.
Türkiye'de nota mı bitmiş?
Ortadoğu bataklığında boka batmasak bari dediğim durumdur. Umarım age of oynar gibi ülke yönetiminde karar alınmaz atılacak adımlar her boyutuyla değerlendirilip adım atılır.
kimi nurcu görünümlü fetö'cünün mübarek akp iktidarımızı zora sokmak için "israil'e dalalım" diye saçmalamasına vesile olan olaydır.

oysa ki büyüklerimiz israil'le hiçbir sorunumuzun olmadığını beyan (bkz: israil halkı ve devleti dostumuzdur) etmişlerdi.
musul operasyonuna türkiye, sikerim sokarım bende katılacağım modunda yaklaşırken, abd musul operasyonuna sadece ırak'tan onay alan koalisyon güçlerinin katılması gerektiğini söylüyor. abd ile türkiye darbe girişimi ve fırat kalkanı operasyonundan sonra sürekli karşı kaşıya geliyor. musul operasyonu bir kırılma noktası olabilir.
ülkesi folloş olmuş bir kabile reisi kadar bile otoritesi olmayan ama birleşmiş milletler tarafından halen ülke olarak görülen yapının korkutmayan açıklamasıdır.

naş naş ıraklı beceriksizler. karşınıza 200 kişilik ergen grubu gelse ordunuz kaçmaya başlıyor zaten.
tahminen binali yıldırım'ın; ırak'ın verdiği nota bize müzik notası gibi gelir, vız gelir tırıs gider açıklaması bu notayı izler. dış politikadaki kötü gidişatı halka bu şekilde anlatırlar da.
Dal dal diyenler konsol oyunlarini oynamayi acilen birakmalilar.
milletin "ırak kim yeeaeaeea" diye saçmalamasına sebep olmuş mevzudur. hakikatten bazı insanlar hayatı bilgisayarda oynadıkları oyunlar gibi zannediyorlar sanırım..

ırağın resmi olmasa bile hamisi kimdir bir bakıverin bir ara rica ediyorum. yahu sınırı geçip götü boklu ışide saldırmak için bile 1 yıl rusya ile ilişkilerin düzelmesini beklemedik mi üstelik rusyanın amerikanın ırakta olduğu gibi suriye üzerinde varlığı da yokken. geçtim sınırı geçip ırak topraklarına girmeyi ağız dalaşında bile büyük abiyi kızdırırsan ekonomin ne hale gelir var sen düşün. öyle oturduğun yerden "reyis ayar verdiii amarika bize bir şey yapamaz imf ye borcumuz yok ki" diyerek bir şey elde edemessin..
görsel
Savaş çıkarın da hepimiz rahatlayalım artık, istisnasız 6 senedir savaş çıksın diye karıştırmadığınız yer kalmadı. Çıkacaksa çıksın da ne oluyorsa olsun yani.

Ayrıca Irak nedir lan? Mahalleden 2 düzine adam toplasam işgal ederiz amk.
Komik durumdur. Irakın daha bikaç yıl önce türk askerine methiyeler düzerken şimdi türkiyeye nota vermesi komiktir. Bi okadarda acıdır çünkü aslında ırak diye bir ülke yoktur amerika vardır. Irak sadece ismen var.
(bkz: irak kim amk)
Dal dal diyenleri en önde ve askerliklerini yapmış görmek isteriz.
ses veriyorum, korkmaaaaa.
karsimizdaki ibadi degil abd artik, adini koyalim.
müzik notası mı vermişler. ahahaha amk. siktiri boktan bi ülke bize nota veriyor biz müzik notası falan diye korkudan kımıldıyamıyoruz. tam bagımsız türkiye, hayaldi gerçek oldu.
irak in ulkemize "mor gullerin akisina al beni de asker eyle" notasini vermesi durumudur. Tum ust duzey bakanlarin odasinda flutle mesai yapmasina neden olmustur.
(bkz: ne notası müzik notası mı)

demişti birileri zamanında.
Nota titreşimliyse sıkıntı olmayacaktır.