bugün

bu başlığı kavga ve saçma fikirlerin alanına çevirmenin manası yoktur. zira herkes keyif alarak, kimsenin kimseye asılmadan, zil zura sarhoş olmadan bitirilen zirvedir. nitekim bazı kişiler yaşadıkları kötü olayları referans alarak, görmedikleri ortam, kişiler ve içecekler hakkında yorum yapma cesareti bularak, gereksiz yere çok iyi efendi saygılı insanları provake ediyorlardır. ne var ki bu arkadaşların cesareti olsa biraz sosyalleşirler, sadece yazmak için uğraşmazlar. görmeden konuşmak yakışmaz. sen inşaata çekildiysen, inşaatta sana laptop vereceğiz vaadi ile kandırılıp ırzına geçilmiş ise, bizim sorunumuz değildir. ben doktorum açılın lütfen nikinde sempatik dursan da karşılıklı diyalog kuramayacak kadar aciz, ezik, aşşalık, korkak, sünepe, kahpe, antisosyal, seviyesiz bir insan olduğunu belli etmiş olduğun için sana ayrıca teşekkür ettiğim zirve başlığı.

izmir'de ahlak yoksunu insan olmadığından art niyet olmaz ve sapıkça şeyler olmaz. zirve biter herkes dağılır... sonrasında kim uçkuruna sahip oluyor kim olamıyor. bu bizi ya da sözlüğü bağlamaz. artık o 2kişinin düşüneceği durumdur.

not: gocunduğum için yazıyorum. zirvelerimiz saat 22:30-23 gibi erkenden bitmektedir efendim. bu nedenle erken bittiği için bazı arkadaşlar tarafından, çok erken bitiyor denilerek bize tepki gösteriliyordu... niçin erken bittiğini artık anlayacaklardır umarım. bizler sözlük zirvelerini çapulcular ve kendini bilmezler ile yapmayacak kadar sözlük yazarıyız. sözlüğü şöyle bir ters düz edin bakalım... kaç kaliteli yazar çıkacak ? artık insanlar am göt meme sevdalısı olduğundan herkesi kendileri gibi sanıyor ve sözlük yöneticileri bu tarz entry, tanım vb konulara izin vererek de sözlüğün kalitesini düşürüyorlar.

zall artık kalite taramasının vakti gelmedi mi ? sözlüğü bok götürüyor.

dipnot: olası ceza için mod arkadaşlardan ricam. cezaya razıyım. yazım silinmesin lütfen. dilerseniz top yekün banlayın beni.
deve çişi içip kafamın güzel olduğu zirve. muhtelif ahlâksızlıkların mümessili oldum o vakitten sonra. oo yeah foq damn it.
sabaha kadar gazi kadınlarda içip de sabah çorbacı noktaladığımız daha sonra da bütün yazarlar olarak bir arkadaşımızın evine gidip halı üzerinde sevişerek uyuduğumuz zirvedir.
Herkesin alkolü dozunda içmesiyle, kimsenin birbirine sarkmadığı hatta kardeşlik bağlarının kurulduğu, ve de herkesin yatağına tek döndüğü zirvedir.

Ayrıca ortamdaki sohbet, dostluk görülmeye değerdi. Zirvede bulunmadığı halde, iğrenç yorum yapan arkadaşların gö z lerine sokulacak zirve olmuştur.
gelmeyi bir o kadar isteyip şehir dışında olmam sebebiyle gelemediğim zirve.anlaşılan güzel geçmiş.umuyorum bir dahakine.
izmir'de olsam hiç düşünmeden katılmış olacağım zirvedir. ama izmir'de değildim o tarihte.